Melih Gökçek’in attığı tweet ortalığı karıştırdı
Advert
kayseri escort

Melih Gökçek’in attığı tweet ortalığı karıştırdı

Elazığ’ın Sivrice ilçesi merkez üssü olan 6.8 şiddetindeki depremle ilgili değişik yorumlar geldi. Tartışma yaratan bir başka yorum ise Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in mesajı oldu

Melih Gökçek’in attığı tweet ortalığı karıştırdı

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde yerin 10 kilometre derinliğinde meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depremde, 22 kişi hayatını kaybetti ve 1030 kişi de yaralandı. Ekiplerin bölgede arama ve kurtarma çalışmaları devam ederken, sosyal medyada deprem çok konuşulan konular arsında yer aldı.

Meydana gelen depremden sonra Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in 2006 yılında hayatını kaybeden Bülent Ecevit'le ilgili attığı tweet çok konuşulmuştu. Sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çeken, Gökçek'in merhum Ecevit ve hükümetini hedef alarak attığı tweete pek çok yorum aldı. Onlarca sosyal medya kullanıcısı söz konusu tweet için "Böyle bir günde siyaset mi yapılır?", "Millet can derdinde siz reklam", "Savaş, acı, ölüm-kalım fark etmeksizin siyasetin peşindesiniz", "Vicdansızsınız" yorumlarıyla tepki gösterdi.

Melih Gökçek'in çok konuşulan tweeti ise şöyle: "Gayem siyaset yapmak değil. Sadece bir gerçeği vurgulamak. Ecevit döneminde gece deprem olmuş, biz Ankara Belediyesi olarak yardımlarımızı Sakarya'ya kadar yetiştirmişken, Ecevit sabah açıklamasında bölgelerin tamamıyla irtibat kuramamıştı. Ya bugünkü devletin müthiş müdahalesi"

Melih Gökçek Elazığ 10 km 22 kişi öldü 1030 yaralı Bülent Ecevit eski Ankara Büyükşehir Belediyesi tweet çok konuşulan tweet eleştiri alan tweet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator