Mel-Mek'te Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk Kursu Açılacak
kayseri escort

Mel-Mek'te Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk Kursu Açılacak

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Mel-Mek kursları çerçevesinde özel ’diksiyon, spikerlik ve sunuculuk’ kursu açılacağını söyledi.

Mel-Mek'te Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk Kursu Açılacak

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Mel-Mek kursları çerçevesinde medya mensuplarına, halkla ilişkiler çalışanlarına, seminer ve konferans verenlere yönelik özel ’diksiyon, spikerlik ve sunuculuk’ kursu açılacağını söyledi.

Teorik ve uygulamalı olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecek eğitimlerle kursiyerlere görsel medya, televizyon haberciliği, canlı program çekimleri, spikerlikte jest ve mimik, bakış, duruş, spiker okumalarında duyguları yansıtma, sunuculukta jest ve mimik gibi konularda eğitim verileceğini belirten Melikgazi Belediye Başkanı Palancıoğlu, “Düzenleyeceğimiz kurs sayesinde kursiyerlerimize 3 ay boyunca 80 saat teorik ve uygulamalı eğitim verilecek. Bu kurs ile medya mensuplarımızın nitelikli birer medya çalışanı olarak görev yapmalarını amaçlıyoruz.” dedi.

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan kursa katılmak isteyenlerin nüfus cüzdanı fotokopisi,1 adet fotoğraf ve öğrenim belgesi ile Melikgazi Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’ne şahsen müracaat etmeleri gerektiğini sözlerine ekledi.

sondakika son dakika kayseri son dakika kayseri sondakika kayseri kayseri haberleri Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu Mel-Mek kursları diksiyon spikerlik ve sunuculuk medya mensuplarına halkla ilişkiler çalışanl
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator