Manisa Sarıgöl’de şok eden yangın ölü ve yaralı var mı

Manisa Sarıgöl’de şok eden yangın ölü ve yaralı var mı

Manisa Sarıgöl’de 64 yıllık evde bilinmeyen bir nedenden dolayı sabaha karşı büyük bir yangın çıktı. Peki, çıkan yangında can ve mal kaybı yaşandı mı?

Manisa Sarıgöl’de şok eden yangın ölü ve yaralı var mı

Olay Sarıgöl’ün Konak Mahallesi Halit Çavuş Sokakta meydana geldi. Gelen bilgilere göre, 64 yıllık 2 katlı ve kullanılmayan bir ev bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın sonucu tamamen yandı.

Sarıgöl ilçesinin Konak Mahallesi Halit Çavuş Sokakta 64 yıllık, kullanılmayan 2 katlı bir evde sabaha karşı saat 04.30 sıralarında bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Çıkan yangın itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucu söndürüldü. Tamamen yanan evin yıkılma ihtimali üzerine İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından sokakta güvenlik önlemleri alınarak yol trafiğe kapatıldı. Yangında can kaybının olmaması sevindirirken itfaiyenin zamanında müdahalesi ile yangın yan binalara sıçramadan söndürüldü.

Evin 3 hissedarından biri olan İsmail Kara, "Evin hissesi, benim, ablamın ve İzmir’de oturmakta olan Halamın. Evin tadilatı için, Manisa Büyükşehir’den tadilat izini alacaktım. Bu yapının özüne dokunmadan burasını dükkan yapacaktım. Hayalim suya düştü" dedi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Manisa Manisa'da yangın Sarıgöl Sarıgölde 64 yıllık bina yandı 64 yıllık bina kül oldu Yangın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500