Kolera'dan Sagopa Kejmer'e Şok İddia
kayseri escort

Kolera'dan Sagopa Kejmer'e Şok İddia

Sagopa Kajmer'e eski eşi Kolera'dan büyük şok. Kolera lakaplı Esen Güler, Ünlü rapçı Sagopa Kajmer lakaplı Yunus Özyavuz'dan şiddet görüğünü iddia ederek, "Kemiklerimi kırdı" dedi

Kolera'dan Sagopa Kejmer'e Şok İddia

Sagopa Kajmere eski eşi Kolera'dan  büyük şok. Kolera lakaplı Esen Güler, Ünlü rapçı  Sagopa Kajmer lakaplı Yunus Özyavuz'dan şiddet görüğünü iddia ederek, "Kemiklerimi kırdı" dedi.

Esen Güler,  Eski eşi Sagopa Kajmer ile ilgili yaptığı açıklamalarla çok konuşuldu. Kolera lakalplı Esen Güler, instagram hesabından eski eşi Sagopa Kajmer'in , kendisinin kemiklerini kırdığını ifade etti.Güler,  Sagopa Kajmer'i savunan hayranlarına ise küfür ve hakaret etmeye başladı. Esen Güler, " Amacım ne prim kasmak ne de  dikkat çekmek. Bu benim savaşım siz anlamazsınız. Darbeye dayalı olarak omurlarım, disklerim pert olmuş. Ezik büzük olmuşum. Çıkan fıtıkları saymıyorum bile." sözlerini kullanarak kendini savunmaya başladı.

Kolera lakaplı Esen Güler'in iddialarına ise Sagopa Kajmer'den açıklama gelmedi.

SAGOPA KAJMER KİMDİR?
Sagopa Kajmer gerçek adı Yunus Özyavuz'dur.Kendisi 1978 doğumlu ve Samsun doğumlu bir sanatçıdır. Babasının adı Mehmet Özyavuz, annesinin adı ise Serpil Özyavuz'dur. Emre Özyavuz adında erkek kardeşi vardır. Ayrıca Emre Özyavuz, Sagopa Kajmer ve Kolera'nın konserlerinde sahnede kameramanlık yapmaktadır. Müziğe olan ilgisi nedeniyle ilk Radyo'da djlik yaparak müzik hayatına giriş yapmıştır.Öğrenim hayatı nedeniyle İstanbul'a gelmiştir.İstanbul'da Fars dili ve Edebiyatı bölümünü kazanmıştır.İstanbul'a gelmesinin ardından 1 yıl geçtikten sonra rap dünyasında bir oluşum diyebileceğimiz Kuvvetmirayı kurmuştur.

KOLERA KİMDİR?
İstanbul doğumludur. Baba tarafı Bulgaristan, anne tarafı ise Bosna-Hersek asıllıdır. Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunudur. 1 Ağustos 2006 tarihinde kendisi gibi rap müzisyeni olan Sagopa Kajmer ile nikah masasına oturdu, ikili 20 Kasım 2017 tarihinde boşandı.

Sagopa Kajmer Kolera Sagopa Esen Güler Yunus Özyavuz Sagopa kimdir Sagopa Kajmer Kimdir Kolera kimdir Esen Güler kimdir Yunus Özyavuz kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator