Kocasinan Belediyesi'nden Zümrüt'e Modern Pazar yeri
kayseri escort

Kocasinan Belediyesi'nden Zümrüt'e Modern Pazar yeri

Kocasinan Belediyesi, Zümrüt Mahallesi'ne modern bir pazar yeri için açılış yaptı. Açılışta Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç'ta yer aldı.

Kocasinan Belediyesi'nden Zümrüt'e Modern Pazar yeri

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, örnek bir sosyal belediyecilik hizmeti sundukları belirterek, hayatın her alanında herkesin yaşamaktan keyif alabileceği bir Kocasinan inşa ettiklerini söyledi.

Kocasinan Belediyesi tarafından Zümrüt Mahallesi’ne yapılan 2 bin metrekare kapalı alana sahip modern pazar yeri açılışı bölge sakinlerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Başkan Çolakbayrakdar'ın ev sahipliğinde, Zümrüt Mahallesi’nde düzenlenen açılış törenine; Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri İl Müftüsü Prof. Dr. Şahin Güven, Kayseri İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Şahin, Kocasinan Ziraat Odası Başkanı Abdülkadir Güneş, Kayseri Meyveciler, Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Osman Akbıyık, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timoçin, AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan, Kocasinan Belediye Meclis Üyeleri, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri, bölge sakinleri ve davetliler katıldı.

Programda konuşan Başkan Çolakbayrakdar, Belediye Başkanı olarak 4 yıldır görev yaptığını ve 31 Mart’ta güven tazeleyerek yüksek bir oyla yeniden sorumluluk yükleyen Kayserililere teşekkür ederek, “ İnşallah bundan sonra kaldığımız yerden şehrimize ve Kocasinanımıza daha güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Rutin belediyecilik faaliyetlerini en iyi şekilde yerine getirerek, daha modern bir Kayseri inşa etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bundan sonra da daha güzel şartlarda yaşayabileceğimiz bir Kocasinan’ı ve Kayseri’yi el birliğiyle hep beraber inşa etmenin gayreti içerisinde olacağız. İnşallah herkesin yaşamaktan keyif alabileceği bir Kocasinan inşa edeceğiz. Gençlerimizin ve çocuklarımızın daha aydınlık yarınları için her alanda elimizden geldiğince gayret edeceğiz. Kadınıyla, erkeğiyle, genciyle yaşlısıyla herkesin daha huzurlu ve daha mutlu olmaları için farklı ve yeni projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Diğer taraftan ise devletin şefkat elini vatandaşlarımıza yansıtacağız. Sosyal belediyeciliğin en önemli imkanlarını ortaya koyabilmek için var gücümüzle çalışacağız. Belediye Başkanlığımızla beraber durmak yok, koşmaya devam edeceğiz. Bu doğrultuda Zümrüt Mahallemize kapalı pazar yeri kazandırdık. Gerek pazarcı esnafının daha iyi koşullarda vatandaşlara hizmet vermesi gerekse vatandaşların daha hijyenik ve daha konforlu ortamlarda alışveriş yapabilmeleri adına bu çalışmayı gerçekleştirdik. Esnafımıza ve hemşehrilerimize daha kaliteli hizmetler sunmak için her zaman elimizden geleni yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde yapımı devam eden diğer pazar yerlerinin açılışını yapacağız.  Bu ve buna benzer tesisleri, ihtiyaç duyulan her mahallemize yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi olarak sosyal belediyecilik adına daha güzel hizmetler verebilmek için modern pazar yerlerini birer birer yapıyor ve tamamlıyoruz. Kapalı pazar yerimiz, bölge sakinlerine, Kayseri’ye hayırlı uğurlu olsun diliyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise Kayseri’nin bir marka şehri olduğunu vurgulayarak, “Erciyes Dağı, üniversiteler, organize sanayi bölgeleri ve Kayserispor gibi bunların hepsi birer değer ve kıymetlidir. Bu değerlerimizi berekete çevirmemiz gerekiyor. İnşallah kıymetli Kocasinan Belediye Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar ile birlikte el ele gönül gönüle güzel çalışmalar yapacağız. Başkanımızın yaptığı hizmetleri her zaman takdir ederiz. Çünkü bizim felsefemiz; İnsanı yaşat ki şehir yaşasın, insanı yaşat ki devlet yaşasındır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Mazeret üretmeyin hizmet üretin’ dediği gibi bizler el ele gönül gönüle hizmetler üreterek, çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

Kayseri Meyveciler, Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Osman Akbıyık da mahalleye kapalı pazar yeri kazandırdığı için Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.  Konuşmalardan sonra İl Müftüsü Şahin Güven’in duasının ardından modern kapalı pazar yerinin açılışı gerçekleştirildi.

Esnaf ve bölge sakinleri ise Kocasinan Belediyesi’nin bölgeye kazandırdığı modern pazar yeri için Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdi.

Kocasinan Belediyesi Zümrüt Mahallesi pazar yeri açılışı Başkan Çolakbayrakdar memduh büyükkılıç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator