Kıvanç Tatlıtuğ'dan Kötü Haber!
Advert
kayseri escort

Kıvanç Tatlıtuğ'dan Kötü Haber!

Sevilen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'i ünlü model Sara Sampaio ile aldattığı iddia edildi.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan Kötü Haber!

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un 3 yıldır evli olduğu eşi Başak Dizer'i aldattığını iddia etti. Reklam filminde birlikte rol aldığı manken Sara Sampaio ile aldattığı iddia edildi. Victoria's Secret mankeni olan Sara Sampaio ile eşini aldattığı iddiası, magazin gündemini derinden sarstı.

Ekranların en beğenilen ve en yakışıklı oyuncuları arasında yer alan Tatlıtuğ ile ilgili ortaya atılan iddia sevenlerini ve takipçilerini çok şaşırttı. Sergilediği performanslarıyla takdir edilen Kıvanç Tatlıtuğ, şaşırtan bir iddia ile gündeme geldi. Evlendiği günden beri adı ihanet iddiasının hiç konuşulmadığı Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'i Victoria's Secret meleği ile aldattığı ortaya atıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Söylemezsem Olmaz isimli magazin programda detaylı olarak ele alınan bu iddia, gündemde bomba etkisi yarattı. Söz konusu iddiaya göre Kıvanç Tatlıtuğ, 2013 yılında aynı reklam filminde rol aldığı Sara Sampaio adlı manken ile görüşmeyi hiç kesmedi. 35 yaşındaki Kıvanç Tatlıtuğ, bununla da yetinmeyip 2016 yılında evlendiği Başak Dizer'i ünlü modelle aldattı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Söylentilere göre Kıvanç Tatlıtuğ ile Victoria's Secret'ın 28 yaşındaki mankeni, yurt dışında bir otelde buluştu. İkili, otele ayrı giriş yaparak şüphe oklarını üzerinden çekmeye çalıştı. Ancak aynı odada buluşan çift iddiaya göre uzun bir süre vakit geçirdi. Haberden sonra özellikle Tatlıtuğ'un sevenleri, sosyal medyada "Bu sadece Kıvanç'ı karalamak için yapılan bir kampanya" diyerek ihanetin söz konusu olmadığını dile getirdi. Dünyaca ünlü modelin ise 2015 yılından - beri milyarder iş adamı Oliver Ripley ile aşk yaşadığı biliniyor.

son dakika sondakika haberler Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer Sara Sampaio 3 yıldır evli Victoria's Secret aldattı mı? aldatma iddiası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator