Kerem Bürsin'den Cem Yılmaz'ı Kızdıracak Açıklama
Advert
kayseri escort

Kerem Bürsin'den Cem Yılmaz'ı Kızdıracak Açıklama

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz'ın birlikteliği hakkında açıklamada bulundu. Bürsin’in açıklaması ise Cem Yılmaz’ı bir hayli kızdırdı.

Kerem Bürsin'den Cem Yılmaz'ı Kızdıracak Açıklama

Cem Yılmaz, Defne Samyeli ile ayrılıklarının ardından oyuncu Serenay Sarıkaya'yla aşk yaşamaya başlamıştı. İkilinin birlikte görüntülendiği Atina tatili ise magazin gündemini günlerce meşgul etti. Gündeme bomba gibi düşen aşk haberlerinin ardından ise açıklamalar peş peşe geldi. Günlerce pek çok kişi tarafından eleştiri alan Cem Yılmaz, Birleşmiş Milletler'in logosunu sosyal medya hesabından paylaşarak gelen tepkilere gönderme yaptı.

'Bizim için sorun yok yeter ki mutlu olsunlar!' 

İkili arasında 18 yaş fark olması sebebiyle eleştirilerin hedefi olan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, pek çok kişinin eleştirisine maruz kaldı. Ortaya çıkan görüntülerin ardından Cem Yılmaz sosyal medya hesabından inkar etmiş olsa da, ilk itiraf eden isim Serenay Sarıkaya olmuştu.

Cem Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Defne Samyeli’yi aldattığı iddiaları üzerine Yılmaz, instagram hesabından, "Bir bu kalmıştı, iyi oldu" notuyla Birleşmiş Milletler'in 'Bizim için sorun yok yeter ki mutlu olsunlar!' ifadelerini paylaştı. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerem Bürsin’e Gönderme 

Cem Yılmaz'ın bu paylaşımı ise Etiler'de görüntülenen Kerem Bursin'in yaptığı yoruma gönderme olup olmayacağını akıllara getirdi. Serenay Sarıkaya ile 4 yıl birlikte olan Bursin, sürpriz aşk için "Bu konunun içine dahil olmak istemiyorum. Benimle ilgili bir konu değil. Herkes mutlu olsun" ifadelerini kullanmıştı.

 

Kerem Bürsin Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya Defne Samyeli aşk Kerem Bürsin'den açıklama Cem Yılmaz kızdı Birleşmiş Milletler 18 yaş farkı paylaşım Herkes mutlu olsun Etiler Bizim için sorun yok yeter ki mutlu olsunlar! Bir bu ka
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator