Kayserispor'dan 3 Futbolcuya Profesyonel Sözleşme
Advert
kayseri escort

Kayserispor'dan 3 Futbolcuya Profesyonel Sözleşme

Hes Kablo Kayserispor alt yapı kadrosunda top koşturan 3 futbolcu ile profesyonel sözleşme yaptığını duyurdu

Kayserispor'dan 3 Futbolcuya Profesyonel Sözleşme


Hes Kablo Kayserispor kulübü, alt yapıda bulunan 3 futbolcu ile profesyonel sözleşme yaptı. Sarı Kırmızılı kulüp alt yapı hocalarının raporu doğrultusunda 2003 doğumlu Abdulkadir Taşdan, 2004 doğumlu Talha Sarıarslan ve 2005 doğumlu Muhammed Eren Arıkan ile profesyonel sözleşme yaptı.

Hes Kablo Kayserispor Alt yapı Sorumlusu Kamuran Arı takım olarak alt yapıya verilen öneme dikkat çekerek, "Alt yapıya verdiğimizin önemin karşılığını görmeye başladık. Geleceğin başarılı futbolcuları olacağına inandığımız 3 kardeşimiz ile profesyonel sözleşme imzaladık" ifadelerini kullandı.

Alt yapı sorumlusu Arı konuşmasını şöyle sonlandırdı: "Kendi kategorilerinde oynadıkları başarılı futbolla takdir toplayan Abdulkadir Taşdan, Talha Sarıarslan ve Muhammed Eren Arıkan'a başarılar diliyorum. Türk futboluna armağanımız olsun. Umarım hem Kayserispor hem de Türk futbolu için başarılı bireyler olurlar. Bu kardeşlerimizin bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm alt yapı hocalarına ve ailelerine teşekkür ediyorum."

Hes Kablo Kayserispor alt yapı 3 futbolcu profesyonel sözleşme Sarı Kırmızılı kulüp Abdulkadir Taşdan Talha Sarıarslan Muhammed Eren Arıkan Kamuran Arı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator