Kayserispor'da Başkan Erol Bedir İstifa Etti
kayseri escort

Kayserispor'da Başkan Erol Bedir İstifa Etti

Süper Lig ekiplerinden İstikbal Mobilya Kayserispor'da Kulüp Başkanı Erol Bedir istifasını açıkladı ve Kayserispor camiasından helallik istedi.

Kayserispor'da Başkan Erol Bedir İstifa Etti

Bir türlü toparlanamayan İstikbal Mobilya Kayserispor'da Başkan Erol Bedir istifasını açıkladı. Sarı-kırmızılı takımın başkanı Bedir, Kayserispor'un resmi internet sitesinden yaptığı yazılı açıklamayla helallik istedi..

Açıklamasında, göreve gelişinden bu güne kadar yaşanan sıkıntılara değinen Bedir, misyonunu tamamladığını ifade etti. Erol Bedir açıklamasında,''2016-17 sezonu devre arasında ilgili herkesin çok iyi hatırlayacağı üzere her açıdan çok olumsuz bir tabloda Kayserispor Başkanlığına getirildim. Şahsım ve yönetimim olağanüstü çaba gösterdik. Maddi-manevi hiç bir fedakarlıktan kaçmadık. Belli ölçüde şehirden destek aldık, taraftarlarımız hep yanımızda oldu. Hele hele lokomotif grup Kapalı Kale’nin iyi günde, kötü günde hep bizimle olduğunu görmek bize ayrı bir güç verdi. Böylece büyük sıkıntıların üstesinden geldik. 3 yıla yakın süredir, ekmeğini yediğimiz şehrimizin markası olan Kayserispor'umuzun başarısı için emek verdik, bu süre içerisinde 3 genel kurul yaparak koltuğa yapışmadığımızı gösterdik. Ancak ya aday çıkmadı, ya da adı geçenleri şehrin kültürü kabul etmedi. Takdir, Kayseri'nin ve genel kurulundur dedik ve göreve devam ettik. Geldiğimiz noktada ise; Misyonunu tamamlamış bir başkan olarak, çok onurlu ve çok hassas bu görevimden istifa ediyorum" ifadesini kullandı.

İstifasının kabulünü istediğini de söyleyen Erol Bedir açıklamasına "Yönetiminizce, talebimin kabulünü rica ederken, görevim boyunca benimle birlikte yoğun mesai harcayan siz değerli yönetim kuruluna, Her sıkıntımızı paylaşan Onursal Başkanımız Mehmet Özhaseki’ye, Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç’a ve diğer kurum yöneticilerine teşekkür ediyorum. Özellikle; hiçbir kişi veya grubun etki altına alamayacağına inandığım “Tam Bağımsız” ve sadece Kayserispor sevdasıyla yanıp tutuşan Kapalı Kale grubu başta olmak üzere, bütün taraftarlarımıza minnetlerimi sunuyor, bize moral aşılayan yerel ve ulusal medyaya da teşekkürlerimi ifade ediyorum. Şahsıma destek verenlerden, yeni Başkana da hep destek-tam destek vermelerini rica ederken, bu şehre ve takıma hakkım geçtiyse helal ediyor, farkında olmadan kırdığım veya bana hakkı geçende varsa helallik istiyorum. Her şey Kayseri ve Kayserispor için" sözleriyle nokta koydu.

Milli maç arası nedeniyle lige verilen 1 haftalık arada Kayserispor Kulübü'nün nasıl bir yol çizeceğiyse merak konusu.

kayserispor başkan erol bedir erol bedir istifa kayserispor istifa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator