Kayserispor Rekora Koşuyor - Bülent Uygun'da İstifa Etti
Advert
kayseri escort

Kayserispor Rekora Koşuyor - Bülent Uygun'da İstifa Etti

Kayserispor'da yine teknik direktör depremi yaşandı. Son olarak göreve gelen Bülent Uygun'da istifa etti.

Kayserispor Rekora Koşuyor - Bülent Uygun'da İstifa Etti

Süper Lig'de 10 puanla 18. sırada bulunan Kayserispor'da Hikmet Karaman ve Samet Aybaba'nın ardından Bülent Uygun ile de yollar ayrıldı. Diğer 2 tekink adam gibi Bülent Uygun'da ansızın istifasını vererek kulüple ilişiğini kesti.

BERNA BAŞKAN PATLADI:
Ligde 10 punala 18. sırada bulunan Kayserispor'da Başkanı Berna Gözbaşı, her fırsatta takımı kümede bırakacağını iddia eden Teknik Direktör Bülent Uygun'un istifasını kabul etti. Devre arasında gerçekleştirilecek transfer politikası ile ilgili fikir alış verişi yapan ve transfer bütçesinin belirlenmesi için görüşen Başkan Berna Gözbaşı ile Teknik Direktör Bülent Uygun arasında yaşanan anlaşmazlık, işi istifanın eşiğine kadar sürükledi.

BARDAK TAŞTI:
Teknik Direktör Bülent Uygun'un Manisa FK maçına giderken uçakta yanında bulunan insanlara Kayserispor ile ilgili olumsuzlukları sıralamasından ve bunun kamuoyuna yansımasından, son oynanan Medipol Başakşehir maçında futbolcuların saha dizilişinden rahatsızlık duyan Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, transfer politikası ile ilgili de fikir ayrılığının yaşanması üzerine yolların ayrılmasını istedi.

RESMİ AÇIKLAMA BEKLENİYOR:
Kayserispor Yönetim Kurulu'nun da sonradan haberi olduğu bu gelişme ile ilgili olarak kulüp resmi kaynaklardan açıklama yapılacak.

kayserispor kayserispor istifa Bülent Uygun Bülent Uygun istifa Başkan Berna Gözbaşı Teknik Direktör Bülent Uygun kayserispor bülent uygun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator