KAYSERİ’DE HİÇBİR HAYIRLI İŞ YARIM KALMAZ
Advert
kayseri escort

KAYSERİ’DE HİÇBİR HAYIRLI İŞ YARIM KALMAZ

Başkan Büyükkılıç, yapımı devam eden Erciyes Üniversitesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Nakli Hastanesi ile ilgili toplantıya katıldı

KAYSERİ’DE HİÇBİR HAYIRLI İŞ YARIM KALMAZ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, hayırseverler ve kurumların destekleriyle yapılmakta olan Erciyes Üniversitesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Nakli Hastanesi için gerçekleştirilen toplantıda Kayseri’de hiçbir hayır işinin yarım kalmadığını ve kalmayacağını söyledi. Başkan Büyükkılıç, hastanenin yapımına Büyükşehir Belediyesi’nin de destek vereceğini kaydetti.

Erciyes Üniversitesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Nakli Hastanesi için Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde yapılan toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Vali Şehmus Günaydın, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ve şehir protokolü katıldı.

Erciyes Üniversitesi Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Ana Bilim Dalı ile Kansere Karşı Birlikte Derneği (KANKA) tarafından yapılan organizasyonla yapımına başlanan Erciyes Üniversitesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Nakli Hastanesi’nin şehrimiz açısından önemini vurgulayan Başkan Memduh Büyükkılıç, “Hiçbir hayırlı iş yarıda kalmaz. Önemli olan başlangıç. Bu hastane şehrimize bir kazanım olacak. Bir hekim olarak böyle bir işe kayıtsız kalmamız söz konusu değil. Sağlık turizmi açısından da bu hastaneyi çok önemsiyoruz. Bu anlamda da Büyükşehir Belediyesi olarak üzerimize ne düşüyorsa varız ve var olmaya da devam ediyoruz” diye konuştu.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Memduh Büyükkılıç Kayseri Belediye Erciyes Üniversitesi Çocuk Hematoloji Onkoloji Kemik İliği Nakli Hastanesi KANKA Mehmet Özhaseki AK Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator