KAYSERİ EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ
Advert
kayseri escort

KAYSERİ EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

KAYSERİ SON DAKİKA: Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi, Resmi Gazete'de yayımlandı. Kararname ile Kayseri İl emniyet Müdürü de dahil olmak üzere 49 ilin Emniyet Müdürü değişti.

KAYSERİ EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

Resmi Gazete'de yayımlanan Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi ile 49 ilin Emniyet Müdürü değişti. Bu illerden 14'ünün Emniyet Müdürü, polis başmüfettişliğine getirildi. Kayseri Emniyet Müdürü İbrahim Kulular emniyet Genel Müdür Yardımcılığı'na atandı. Bu atamayla boşalan Kayseri Emniyet Müdürlüğü'ne, Kamil Karabörk getirldi.  

KARABÖRK GELDİ:
Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlandı. Bugünkü sayısında yer alan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi'ne göre; Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı Resul Holoğlu, Personel Daire Başkanı Ahmet Şengün ve Kayseri Emniyet Müdürü İbrahim Kulular emniyet Genel Müdür Yardımcılığı'na atanırken, Hatay Emniyet Müdürü Kamil Karabörk Kayseri'ye atandı. Ayrıca Konya Emniyet Müdürü Şükrü Yaman Diyarbakır'a, Diyarbakır Emniyet Müdürü Tacettin Aslan Bursa'ya, Mardin Emniyet Müdürü Hasan Onar Balıkesir'e, Hakkari Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu Muğla'ya, Şırnak Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy Manisa'ya, Muğla Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya Mardin'e, Hatay Emniyet Müdürü Kamil Karabörk Kayseri'ye, Balıkesir Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek Gaziantep'e ve Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz Hatay'a atandı.


DAİRE BAŞKANLARI DA DEĞİŞTİ:
Kararnamede bazı daire başkanlıklarında da değişikliğe gidildi. Kırıkkale Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı, Trabzon Emniyet Müdürü Orhan Çevik Personel Daire Başkanı, Bartın Emniyet Müdürü Ogün Vural Kriminal Daire Başkanı, Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Daire Başkanı Tolga Aliusta Koruma Daire Başkanı, Polis Başmüfettişi Ayşegül Özcan Sosyal Hizmetler ve Sağlık Daire Başkanı olarak atandı.

Resmi Gazete Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi Kayseri Emniyet Müdürü İbrahim Kulular Hatay Emniyet Müdürü Kamil Karabörk Kayseri kayseri son dakika kayseri haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator