Kayıp Kader Buse’nin Ailesinden Duygulu Paylaşım
Advert
kayseri escort

Kayıp Kader Buse’nin Ailesinden Duygulu Paylaşım

Antalya'nın Kemer ilçesinde geçen yıl yaşanan hortum felaketinde kaybolan Kader Buse’nin annesi ve babasının paylaşımı yürekleri dağladı. Ailenin 24 Ocak'ta yaşanan hortum felaketi sırasında kaybolan üniversite öğrencisi Kader Buse Acar için "Gelmesin 24 Ocak" paylaşımıyla duygulandırdı.

Kayıp Kader Buse’nin Ailesinden Duygulu Paylaşım

Antalya’nın Kemer ilçesinde 24 Ocak 2019 tarihinde yaşanan hortum felaketinde, üniversite öğrencisi Kader Buse Acar, annesi Ayla Acar'ın otomobilinin dereye düşmesinin ardından kayboldu. Hortum felaketinden sonra yapılan bütün arama çalışmaları sonuçsuz kalmış ve Buse bulunamamıştı. 1 yıl boyunca Kader Buse Acar'ın eşyaları ve enkaz olarak çıkarılan otomobilin bazı parçaları dışında hiçbir sonuca ulaşılamadı.

"Gelmesin 24 Ocak 2019"

Üniversite öğrencisi Kader Buse Acar'ın babası Ahmet Acar ve annesi Ayla Acar ise 365 gün boyunca kızlarının hayırlı haberini bekledi. Kızlarına duydukları özlem ve yaşadıkları acıyı sosyal medya üzerinden paylaşan acılı anne ve babanın yine yürekleri dağladı. Kızlarının kaybolduğu gün olan 24 Ocak 2019'un gelmesini istemeyen anne ve baba, paylaşımlarında, "Gelmesin 24 Ocak. Saat 14.26.33 saniye" ifadelerine yer verdi. Aralarında Kader Buse Acar'ın bebeklik ve çocukluk zamanlarının da olduğu fotoğrafları paylaşıldı.
 

 

Kader Buse Acar Antalya Kemer hortum kayboldu 1 yıldır kayıp anne ve babası duygu dolu paylaşım dereye düştü Gelmesin 24 Ocak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator