KARDEŞ İKİ BELEDİYE ETKİNLİKTE BULUŞTU
kayseri escort

KARDEŞ İKİ BELEDİYE ETKİNLİKTE BULUŞTU

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, kardeş belediye olan Bursa İnegöl Belediyesiyle Kültür ve Sanat Festivali'nde buluştu

KARDEŞ İKİ BELEDİYE ETKİNLİKTE BULUŞTU

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kardeş Belediye olan Bursa İnegöl Belediyesinin gerçekleştirdiği Uluslararası Kültür ve Sanat Festivalinde iki kardeş belediyenin bir etkinlikte buluştuğunu söyledi.

Kardeş Belediyecilik ile Anadolu'nun ortak değerler ve kültürel işbirliğinin sağlandığını hatırlatan Başkan Palancıoğlu, "Kardeş şehir İnegöl Belediyesi ile kültürel ve sosyal işbirliği, ortak Anadolu değerlerinin paylaşılması ile etkinlikler gibi birçok çalışmayı yerine getirmektedir. Zaten kardeş belediye olmanın esası bu temellere dayanmaktadır. İnegöl Belediyesinin gerçekleştirdiği bu kültür ve sanat festivalinde kardeş belediye olarak bizlerde iştirak ettik" dedi.

Bu tür etkinlikler ile ortak değerlerde birleşerek vatan bütünlüğü ve aynı duygu ve düşünceyi paylaşan halklar arasında barış sağlandığını ifade eden Başkan Mustafa Palancıoğlu, kardeş şehir İnegöl Belediyesince organize edilen bu etkinlik ile iki Anadolu belediyeleri bir araya gelerek birçok güzel projeyi ve yatırımı paylaştıklarını sözlerine ekledi.

Melikgazi Belediyesi Mustafa Palancıoğlu Bursa İnegöl Belediyesi Kayseri Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali Kardeş Belediye Anadolu belediyeleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator