Kanser hastası polis memuru hayatını kaybetti
Advert
kayseri escort

Kanser hastası polis memuru hayatını kaybetti

Kanser hastası olan ve 46 yaşında hayatını kaybeden polis memuru Uğur Çelik için Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlendi

Kanser hastası polis memuru hayatını kaybetti

Kansere yenik düşen 46 yaşındaki polis memuru Uğur Çelik için Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlendi. Törende merhum polis memurunun yakınları gözyaşlarına boğuldu.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevini sürdüren polis memuru Uğur Çelik, bir süredir kanser tedavisi gördüğü Kayseri Şehir Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Merhum polis memuru Çelik için, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü'nün bahçesinde tören düzenlendi. Acılı aileyi yalnız bırakmayan Kayseri Valisi Şehmus Günaydın ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da, aileye taziyelerini iletti. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından başlayan törende, Kur'an-ı Kerim tilaveti ve dua okundu. Hayatını kaybeden polis memuru Uğur Çelik'in cenazesi daha sonra toprağa verilmek üzere Nevşehir'in Kozaklı ilçesine gönderildi. Bu sırada, Çelik'in yakınları da gözyaşlarına boğuldu.

Törene, Kayseri Valisi Şehmus Günaydın ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın yanı sıra, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, merhum polis memurunun yakınları ve çok sayıda meslektaşı da törene katıldı.

Kayseri kanser 46 yaşında polis memuru Uğur Çelik Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü merhum polis memuru gözyaşlarına boğuldu Kayseri Şehir Hastanesi Kayseri Valisi Şehmus Günaydın Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator