Jennifer Lopez'le Fahriye Evcen el sıkıştı

Jennifer Lopez'le Fahriye Evcen el sıkıştı

Ekranların aranan ismi Fahriye Evcen dünyaca ünlü müzik yıldızı Jennifer Lopez'le el sıkıştı.

Jennifer Lopez'le Fahriye Evcen el sıkıştı

Rol aldığı dizilerin yanı sıra reklam filmlerinin de aranan yüzlerinden biri olan Fahriye Evcen'in başına talih kuşu kondu. 
Geçtiğimiz yıllarda Loreal'in yüzü olan güzel oyuncu, aynı markanın bu yılki reklam filmleri için de bir numaralı aday oldu.Bu kararda ise markanın Jennifer Lopez'le el sıkışmasının etkili olduğu öğrenildi. 

Markayla daha önce de çalışan Lopez'in dünya çapında 3 farklı ülkeden isimle çekilecek reklam filmine sıcak bakmasıyla kampanyanın startı verildi. Bunun üzerine Türkiye'de isim arayışına giren yetkililer iddiaya göre Evcen'e de teklifte bulundu.

Markanın yöneticileri Ortadoğu'dan da bir yıldızla görüşmeye başladı. 2016'da Loreal'in reklamlarından 1 milyon 200 bin TL kazanan Evcen'in yine servetlik bir anlaşmaya imza atması bekleniyor. 

Fahriye Evcen Kimdir?
4 Haziran 1986 yılında Solingen’de dünyaya gelmişti. Türkiye'de tatilde bulunduğu bir dönemde Oya Aydoğan'ın programına seyirci olarak bulunduğu sırada Aydoğan, Evcen'i yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırdı. Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul'a yerleşen Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü adlı dizide Necla karakterini canlandırdı.

Fahriye Evcen ilk sinema deneyimini 11 Nisan 2008 tarihinde yayınlanan Cennet filminde başrol oyuncusu olarak yaşadı, aynı sene Aşk Tutulması filminde başrol oynadı. Almanya'daki üniversite eğitimini tamamlamayan Evcen, Boğaziçi Üniversitesi'nde tarih bölümünden mezun olmuştur.Çalıkuşu'nda Feride karakterine canlandırdı. Bu dizide başrolü paylaştığı Burak Özçivit'le yeniden, bu sefer bir sinema filmi Aşk Sana Benzer ile beyaz perdeye döndü. 2017 yılında Burak Özçivit’le dünya evine girdi.

Fahriye Evcen Fahriye Evcen kimdir Jennifer Lopez
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500