İstanbullu Gelin’in Fikret’i ve Esra’sı aşklarının nasıl başladığını açıkladı

İstanbullu Gelin’in Fikret’i ve Esra’sı aşklarının nasıl başladığını açıkladı

Magazin gündeminin en çok dikkat çeken evli çiftleri arasında gösterilen Salih Bademci ve İmer Özgün Bademci aşklarının nasıl başladığını ilk kez açıkladı.

İstanbullu Gelin’in Fikret’i ve Esra’sı aşklarının nasıl başladığını açıkladı

Şu sıralar İstanbullu Gelin’de rol alan çift özel açıklamalarda bulundu. Cuma akşamları Star TV'de ekrana gelen İstanbullu Gelin dizisinde iki sevgiliyi canlandıran, gerçek hayatta evli olan Salih Bademci ve İmer Özgün Bademci, Elle Dergisi'ne verdikleri röportajda aşklarının nasıl başladığını anlattılar.

İmer Özgün, “Aşkımız bir şakayla başladı ve gerçek oldu" dedi. Okul ve sınıf arkadaşı olan çiften İmer Özgün, "Biz çok yakın arkadaştık, hatta sevgililerimiz falan defalarca görüşmüşlüğümüz oldu. Salih'in arkadaşları bir gün Salih'in bende hoşlandığını söylediler ve yakıştırma durumu başladı" diye konuştu.

Salih Bademci ise, "Evet dalga geçtiler benimle, 'Bu kız nerede Salih orada' dediler. Ama biz çok yakın arkadaştık. Derken yüksek lisans için 'Macbeth' oyununa çalışırken bir şeyler oldu. İlk kıvılcımlar orada başladı. 14 Şubat'a ikimizde yalnız girmek istemedik. Ben İmer'e "Yalnız geçirmeyelim" diyerek olta attım, o da oltamı gördü. O gün bugündür birlikteyiz" diyerek aşklarının nasıl başladığını açıkladı. 

Salih Bademci Salih Bademci ve eşi İmer Özgün Bademci İstanbullu Gelin sekreter Esra İstanbullu Gelin Fikret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500