İş adamına yapılan kumpas mı ?
Advert
kayseri escort

İş adamına yapılan kumpas mı ?

Geçtiğimiz günlerde iş insanı S.A hakkında ortaya atılan iddiaların ardından ilginç gelişmeler yaşanmaya başlandı. Özellikle sosyal medyada yer alan iddialara göre olayın kumpas olma ihtimali ortaya çıkarken, bu gibi olayların son zamanlarda çok sık meydana geldiği iddia edildi..

İş adamına yapılan kumpas mı ?

Geçtiğimiz günlerde Kayseri'nin tanınmış iş insanlarından S.A hakkında elden ele dolaşan video ve taciz suçlamasıyla ilgili olarak yeni bir iddia ortaya atıldı. 2 gündür Kayseri kamuoyu tarafından konuşulan olayla ilgili sosyal medyada ilginç ifadelere yer verilmeye başlandı. Son zamanlarda bu gibi vakaların çok sık meydana geldiği yönünde ortaya atılan iddalara göre genellkle böyle olayların para sızdırmak için yapıldığı yönünde...

15 YAŞINDA KIZ:
Sosyal medyada olayla ilgili olarak bir dizi iddia ortaya atılırken bunların en başında 15 yaşında bir kız çocuğuna taciz meydana geldiği yönündeydi. Ancak konuyla ilgili yorum yapan vatandaşlar, 15 yaşında bir kız çocuğunun çalışmasının uygun olmayacağı olsa bile çırak statüsünde olacağı için müşteriye işlem yapamayacağı yönünde. 

MASAJ HİZMETİ VAR MI ?:
Ortaya atılan bir başka iddia ise, bu ve benzeri güzellik salonlarında masaj hizmetinin de bulunduğu yönünde. Ruhsatında masaj izni olmayan ve profesyonel olarak masaj yapma yetkisi bulunmayan kuaför ve güzellik salonlarında bu hizmetin verilmesinin suç olduğu ortada. S.A'nın olayında da masaj iddiası gündeme gelirken, sosyal medyada en çok dile getirilen cümle olması da dikkat çekti.

BU BİR KUMPAS MI ?:
Bu tip olayların Kayseri'de çok sık olduğu iddiasıyla çalkalanan sosyal medya da, gerçek amacın zengin iş insanları hakkında önce şikayetçi olup, ardından da şikayetini geri çekmek için yüklü miktarda para istemek olduğu yönünde yorumlar yapıldı. S.A olayının da benzer türden bi olay olduğunu söyleyen bir çok vatandaş, olayda kumpas olabileceği detayına ısrarla vurgu yaptı.

SAVCILIK İNCELEME YAPACAK:
Ortaya atılan iddiaların ardından söz konusu işletme için ve tarafların karşılıklı iddialarından ötürü savcılığın inceleme başlatmak için düğmmeye bastığı bilgisine ulaşıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturmanın neticelenmesinin ardından verilecek kararsa merakla bekleniyor.

kayseri taciz 15 yaşında kıza taciz taciz olayı soruşturma kayseri taciz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator