İrem Derici’den skandal sözler “Eşşek cennetine gittim geldim”

İrem Derici’den skandal sözler “Eşşek cennetine gittim geldim”

Magazin gündeminin yakından takip edilen ismi İrem Derici çok konuşulacak bir skandala imza attı.

İrem Derici’den skandal sözler “Eşşek cennetine gittim geldim”

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adında sıkça söz ettiren ve geçirdiği rahatsıztan dolayı sevenlerine korku dolu anlar yaşatan İrem Derici skandal bir konuşmaya imza attı.

UçanKuş TV’nin özel haberi, “İrem Derici skandalı” az önce İHA’nın görüntüleriyle doğrulandı. UçanKuş, Derici’nin, Ankara’da büyük bir skandala imza attığını yazmıştı. Şimdi ise görüntüler de ortaya çıktı. UçanKuş TV’nin “İrem Derici Skandalı” haberi az önce görüntülerle doğrulandı.

Skandal mı desek, rezalet mi?.. Ya da yine bir içki felaketi mi?.. Nur Yerlitaş’ın bir eğlence gecesinde içkiyi fazla kaçırıp, şehitlerimize laf etmesi gibi!.. İrem Derici’nin de aklına estiği gibi konuşma tarzıyla başına böyle bir iş geleceği belliydi!.. Yer Ankara…

8. Buhara Medya Ödülleri Töreni  ve sıra İrem Derici’ye geliyor ve sahneye davet ediliyor.

Ödülü verecek isim de çok önemli bir isim, Meclis Başkanı İsmail Kahraman…

Ancak bir anda acayip bir şeyler olmaya başlıyor sahnede…

İçkili olduğu her halinden belli olan İrem Derici, önce sahneden “Ay kız…” v.s gibi laflarla birilerine laf etmeye başlıyor.

Sonrasında da “Ben eşşek cennetine gittim geldim” diye konuşma yapıyor!.. O ana kadar gelişmeleri şaşkınlıkla izleyen Meclis Başkanı İsmail Kahraman, haklı olarak duruma tepki gösterdi ve tavırlı bir şekilde ödülü verirken “Şarkıcı arkadaşım, Cennet eşeklerin yeri değildir” diye noktayı ve tavrını koydu.

İsmail Kahraman’ın tepkisi ve sözleri salondaki herkes tarafından büyük alkış aldı.

Bugüne kadar kırdığı potlarla övünen İrem Derici, bu yaşanan vahim olaydan sonra sanırız hayatına bir çeki düzen verecektir. Özellikle de kullandığı tarza, paramparça ettiği Türkçe konusunda belki de bu olay bir ders olacaktır. 

Eşşek cennetine gittim geldim İrem Derici'den skandal sözler İrem Derici İrem Derici skandala imza attı İrem Derici'den içki felekatı İçki Ödül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500