İran'da Şaşırtan Olay
kayseri escort

İran'da Şaşırtan Olay

Güney Azerbaycan Türklerinin temsilcisi Tractor Tebriz adlı takımın son mücadelesinde 80 bin kişi maç esnasında hep bir ağızdan "Türkiye" diye bağırdı.

İran'da Şaşırtan Olay

İran Liginde mücadele veren Tractor Tebriz'in son maçında yaşananlar izleyicileri ve oyuncuları hayrete düşürdü. İran'ın Tebriz bölgesine ait bir takım olan Traktor Sazi'nin taraftarları, İstiklal maçı sırasında futbol tarihine bomba gibi düşecek görüntülere imza attı.

Geçen haftalarda maç sırasında asker selamı verdiği için futbolcusu ceza alan Traktör takımının, bu hafta yaklaşık olarak 80 bin taraftarı aynı selamı verdi. Sevilen takımın taraftarları Türkiye'nin Barış Pınarı Harekatına destek verdiklerini bu şekilde gösterdi.

Taraftarlar saatler öncesinden sahada yapmak istedikleri destek sahneleri için hazırlık yaptı. İran polisi Türk bayraklarıyla stada girmeye çalışarak Türkiye'ye destek amaçlı girişimde bulunan 6 kişiyi gözaltına aldı.

Aynı zamanda bilinen bir başka gerçekte Traktör takımının teknik direktörlüğünü Mustafa Denizli yapıyor.

 

son dakika İran Türkiye Tractor Tebriz Barış Pınarı Harekatı Traktor Sazi Türk bayrakları 6 kişiye gözaltı Mustafa Denizli Tebriz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator