INSTAGRAM NASIL DONDURULUR? instagram hesabı dondurma
kayseri escort

INSTAGRAM NASIL DONDURULUR? instagram hesabı dondurma

En çok indirilen mobil uygulamalardan biri olan Instagram, her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor.

INSTAGRAM NASIL DONDURULUR? instagram hesabı dondurma

Milyarları aşan kullanıcı kitlesine sahip olan Instagram, 2018 yılının en çok indirilen Mobil Uygulamalar Listesi’nde ilk 5’te yerini aldı. Mark Zuckerbeng’in mobil uygulamayı satın almasının hemen ardından, Instagram’ın kazandığı yeni özellikler kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi. Tüm bunlara rağmen gün içerisinde arama motorlarında en çok aranan soruların başında Instagram’ın nasıl dondurulacağı yer alıyor. Mobil uygulamalar ile oldukça fazla zaman geçirdiğini düşünen ya da artık uygulamaları kullanmak istemeyen kullanıcılar, çözümü Instagram’ı dondurmakta buluyor.
Instagram dondurma işlemi yaparak kullanıcılar, Instagram hesaplarını diledikleri sürece kapatabilirler. Bunun için Instagram hesabının tamamen kapatılmasına da ihtiyaç olmadığı biliniyor. Instagram hesabını dondurma işleminin ardından, tekrar Instagram uygulamasına kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak, dondurma işlemini sonlandırmak mümkün.
Peki mobil uygulamalardan biri olan Instagram nasıl dondurulur?
Öncelikle Instagram’ı dondurma işlemini telefon üzerinden yapmak için mobil tarayıcınızdan siteye eriştikten sonra ‘Masaüstü Versiyonu Getir’ butonuna tıklamanız gerekiyor. Bu sayede telefonunuz masaüstü versiyona geçmiş olduğu için dondurma işlemi hız kazanacaktır. Haberimizde Web  üzerinden Instagram dondurma işlemini paylaşacağız. Dondurma işlemi 4 adımdan oluşuyor. Bu adımları sırasıyla uyguladıktan sonra Instagram, geçici süreliğine kapatılmış yani donmuş olacaktır.

INSTAGRAM HESABINIZI DONDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

* İlk adım olarak, yukarıda belirtmiş olduğumuz  linke tıklamanız ve ekranda çıkan panele kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekiyor.
* İkinci adımda ise profil sayfasının sağ üst köşesinde yer alan ‘’Profili Düzenle’’ seçeneğine tıklamalısınız.
* Üçüncü adımda profili düzenlemek için girilen sayfanın, en altında yer alan ‘’ Hesabımı Geçici Olarak Kapat ‘’ seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
* Dördüncü adım olarak ise ‘’Hesabını Neden Kapatıyorsunuz?’’ sorusuna cevap vermeniz gerekiyor. İstediğiniz seçeneğe tıklayabilir veya ‘’Diğer’’ yazan seçeneği işaretleyebilirsiniz.
* Ve son işlem olarak ‘’ Devam Etmek İçin Lütfen Şifreni Tekrar Gir’’ bölümüne şifrenizi girdikten sonra ‘’Hesabı Geçici Olarak Kapat’’ seçeneğine tıklamalısınız.

Tüm aşamaları gerçekleştirdikten sonra hesabınızı dondurma yani geçici olarak kapatma işlemi  başarıyla sonuçlanmaktadır.

Hesabınızı tekrar aktifleştirmek için yapmanız gereken tek işlem kullanıcı adınız ve şifreniz ile ister mobilden, isterseniz de Web tarayıcı üzerinden Instagram uygulamasına giriş yapmanız olacaktır.

Hesabını geçici olarak kapatmak isteyen kullanıcıların bilmesi gereken önemli detaylar var. Öncelikle Instagram’ı dondurmak isteyen kullanıcılar bu işlemi haftada yalnızca 1 kere yapabiliyor. Yani dondurduğunuz an hesabınızı tekrar aktif hale getirebiliyor olmanıza rağmen tekrar dondurma işlemi için 1 hafta beklemeniz gerekiyor. Hesabınızı dondurduktan sonra diğer Instagram kullanıcıları hiçbir şekilde sizin hesabınızı göremeyecek ve size mesaj atamayacaktır.

instagram dondurma instagram nasıl dondurulur instagram nasıl kurtarılır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator