İnstagram Elon Musk'ın sevgilisinin fotoğrafını kaldırdı
Advert
kayseri escort

İnstagram Elon Musk'ın sevgilisinin fotoğrafını kaldırdı

Grimes sahne ismiyle tanınan Kanadalı müzisyen Claire Elise Boucher’ın, hamile olduğunu açıkladığı paylaşımı, çıplaklık nedeniyle sansürlendi. Ünlü şarkıcı, İnstagram’da paylaştığı sansürlenen fotoğrafını, düzenledikten sonra yeniden takipçilerine açtı.

İnstagram Elon Musk'ın sevgilisinin fotoğrafını kaldırdı



Dünyanın en popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu olan Instagram, kendi belirlediği kurallar neticesinde kullanıcılarının çıplaklık ve cinsellik içeren fotoğraflar paylaşmasını yasakladığına dikkat çekildi. 

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk ile beraberliği bulunan Kanadalı müzisyen Claire Elise Boucher, hamile olduğunu açıklayan üstsüz bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmıştı. Sosyal medya devi İnstagram, fotoğrafın topluluk kurallarını çiğnediği gerekçesiyle gün içerisinde gönderiyi sansürledi. 

Söz konusu fotoğrafı Twitter hesabında da paylaşan Grimes, popüler micro blog platformu olarak bilinen Twitter tarafından herhangi bir sansürle karşılaşmadı. Bunun nedeni, Twitter’ın kullanıcılarına daha özgür bir ortam verdiği düşüncesi olduğu belirlendi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Güzel şarkıcı Grimes, sansürlemenin ardından aynı fotoğrafı göğüslerini saçlarıyla kapatarak Instagram’da paylaşımda bulundu. Sansürlenen fotoğrafta, ünlü şarkıcının karnında bir bebek olduğu illüstre edildi. Ünlü şarkıcı Instagram’ın fotoğrafını yasaklaması hakkında henüz bir açıklamada bulunmadı. Aynı zamanda hamile olduğu iddialarını da henüz doğrulamadığı öğrenildi.

Güzel şarkıcının çok uzun zamandır Elon Musk ile beraber olması, yaşanan olayın medyada çok daha geniş bir kitleye ulaşmasına neden oldu. 

 

Grimes Claire Elise Boucher Elon Musk SpaceX Tesla çıplak fotoğraf İnstagram İnstagram sansür çıplak fotoğrafı sansürledi Twitter hamile
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator