İncilay Şahin Yasak Elma’nın kadrosuna dahil oldu
Advert
kayseri escort

İncilay Şahin Yasak Elma’nın kadrosuna dahil oldu

Oyuncu İncilay Şahin’in FOX TV ekranlarında yayınlanan ve reytingleri alt üst eden Yasak Elma dizisinin kadrosuna dahil olacağı öğrenildi

İncilay Şahin Yasak Elma’nın kadrosuna dahil oldu

FOX TV’de izleyicisiyle buluşan Yasak Elma dizisinin kadrosundan bazı karakterlerin ayrılacağı haberinin gelmesiyle yeni oyuncuların katılacağı iddia edilmişti.

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Talat Bulut, Şevval Sam, Tuvana Türkay, Eda Ece, Nesrin Cavadzade ve Barış Kılıç'ın paylaştığı dizisinin kadrosuna usta oyuncu İncilay Şahin’in dahil olduğu öğrenildi.

59 yaşında olan oyuncu İncilay Şahin dizi kadrosuna Döne karakteriyle girdiği açıklandı. Başarılı oyuncu, dizide iflas etmesinin ardından şoförünün evine taşınan Halit'in komşusu olarak boy göstereceği öğrenildi.

İncilay Şahin Kimdir?

29 Ocak 1961 tarihinde dünyaya gelen ekranlarda bugüne kadar onlarca farklı yapımda kamera karşısına geçen İncilay Şahin, 1995 yılında Çiçek Taksi ile başladığı kariyerinde geride kalan süre içerisinde pek çok projeye dahil olmuştur.

Eğitimini Kayseri'de tamamlayan ve oyuncu olmak üzere MSM Aktör Stüdyo da eğitim alan Şahin, Çiçek Taksi dizisinden sonra Kuzenlerin dizisinde üç sezon boyunca yer almıştır. 2003 yılında Büyümüşte Küçülmüş dizisine konuk oyuncu olarak dahil olan İncilay Şahin, aynı tarihlerde Hayat Bilgisi dizisinde yardımcı oyuncu olarak kamera karşısına geçmiştir.

İncilay Şahin; Erkek Tarafı, Kapıları Açmak, Çil Horoz, Şifre, Doktorlar, Yalnız Efe, 120, Elveda Derken, Yersiz Yurtsuz, Aman Annem Görmesin, Umutsuz Ev Kadınları, Adını Feriha Koydum, Aman Babam Duymasın ve Gülümse Yeter gibi birçok dizide rol almıştır.

 

İncilay Şahin Yasak Elma kadroya dahil oldu yeni oyuncuların İncilay Şahin Kimdir FOX TV 59 yaşında Döne iflas etmesi şoförünün evine taşınan Halit'in komşusu Talat Bulut Kayseri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator