İlk defa kadın sunuculu programa katıldı
Advert
kayseri escort

İlk defa kadın sunuculu programa katıldı

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü geçtiğimiz günlerde Didem Arslan Yılmaz’ın sunucusu olduğu programa katılmasının ardından uzun yıllar sonra ilk defa bir kadın sunucunun yer aldığı yapımda yer aldığı ortaya çıktı

İlk defa kadın sunuculu programa katıldı


Cübbeli Ahmet Hoca adıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, 17 Ocak 2020 tarihinde Habertürk ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin Nabzı Özel adlı programda sunucu Didem Arslan Yılmaz'ın konuğu olmuş ve açıklamalarıyla sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. 4 saate yakın ekranda kalan Cübbeli'nin 10 yıl sonra ilk defa bir kadın moderatörün sunduğu programa katılarak bir ilki gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

"10 yıl önce katıldım" 

Cübbeli, 27 Haziran 2019 tarihinde resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, en son 10 yıl önce, hocasından icazet alarak bir kadın sunucunun programına katıldığını duyurmuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Didem Arslan Yılmaz 4 yıl önce davet ettiğini söyledi

Cübbeli Ahmet Hoca, 2016 yılında CNN Türk'te yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın moderatörlüğünü yaptığı programa telefon bağlantısı yapmıştı. Didem Arslan Yılmaz, Cübbeli Ahmet'e "Kadınlarla program yapmadığınız söylenir. Eğer böyle bir çekinceniz yoksa ben sizinle bir program yapmak isterim." diyerek program teklifinde bulunmuştu. Ünlü moderatörün bu isteği yıllar sonra gerçekleşmiş oldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak : haberler.com

Cübbeli Ahmet Hoca Ahmet Mahmut Ünlü Didem Arslan Yılmaz 10 yıl sonra ilk defa ilk defa kadın sunucu kadın sunucu Habertürk Türkiye'nin Nabzı Özel 17 Ocak 2020
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator