İdo'yu isot eritti isot diyeti nedir

İdo'yu isot eritti isot diyeti nedir

Genç şarkıcı İdo Tatlıses'in isot diyeti ile zayıfladığının konuşulmasının ardından herkes isot diyetini merak eder oldu. İsot diyeti nedir? isot diyeti nasıl uygulanır?

İdo'yu isot eritti isot diyeti nedir

Verdiği hızlı kilolar ile gündem olan ve don hali ile hayranlarını şaşkına çeviren genç şarkıcı İdo Talıses’in  isot diyeti ile zayıfladığı iddia edildi.

Peki İsot diyeti nedir? Nasıl uygulanır?

İdo Tatlıses, geçtiğimiz konser öncesi verdiği röportajında isot diyeti ile 2 ayda 15 kilo verdiğini açıkladı. Peki, nedir bu isot diyeti, nasıl yapılır? Tüm bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık. İşte İdo Tatlıses'in 2 ayda 15 kilo verdiği isot diyeti nedir, isot diyeti nasıl yapılır sorularının cevapları…

İsot diyeti nedir?

Acı biberinin metabolizma hızını arttırma özelliği baz alınarak uygulanan isot diyeti, genel olarak öğünlerde tüketilen yemeklere eklenerek uygulanıyor.

İsot diyeti nasıl uygulanır?

İsot diyetini uygulamak isteyen bireylerin öncelikle kendi metabolizma hızlarına uygu bir diyet listesi edinmeleri gerekiyor. Sonrasında ise bireyler öğünlerine fazla aşırıya kaçılmadan isot ekleyerek diyete başlamış oluyor.

İsotun faydaları nelerdir?

- Antibiyotik etkisi gösterir

-Metabolizmayı hızlandırır

-Ağrıları giderir

- Cinsel isteği artırır

- Kanserden korur

- Sindirim sistemini düzenler

isot isot diyeti isot diyeti nedir isot diyeti nasıl uygulanır isot nerede yetişir ido tatlıses nasıl zayıfladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500