İdo 'dan Yasemin'e özlem dolu beste

İdo 'dan Yasemin'e özlem dolu beste

İdo Tatlıses yeni sıngle çalışması Bileklerime kadar acıyor u hayranlarının beğenisine sundu. Sosyal medya da şarkının eski sevgili Yasemin Şefkatli'ye yazıldığı konuşuldu.

İdo 'dan Yasemin'e özlem dolu beste

Genç şarkıcı İdo Tatlıses, yaz dönemine bomba gibi bir giriş yapa Sen aldı isimli single çalışmasının ardından yeni bir single daha çıkardı.

Özel bir magazin haber sitesinde konuyla ilgili olarak yar alan haberlerden edinilen bilgilere göre;  İdo Tatlıses hayranları tarafından gelen sıngle isteklerine kayıtsız kalamadı ve yeni single çalışması "Bileklerime Kadar Acıyo” yu hayranlarının beğenisine sundu.

Genç şarkının ynei single çalışmasının söz ve müziği Galip ÖZTÜRK'e, düzenlemesi Osman ÇETİN'e ait. Çalışmanın klip yönetmenliğini ise Hasan KUYUCU üstlendi.

İdo Tatlıses Kimdir?

1992 İstanbul doğumlu olan İdo Tatlıses, eğitim hayatını İsviçre’de bulunan, Collede du Leman’da tamamladı. Genç şarkıcı  İdo Tatlıses televizyon ekranlarıyla ilk kez ise, bir dönem babası İbrahim Tatlıses’in kanalı olan Tatlıses Tv’de çalışarak başladı. Babasının yolundan gitmeyi tercih eden İdo, Kaç Kere, Satır Satır, Sonsuz Teşekkürler isimli albümleri ile büyük beğeni topladı.

İdo Tatlıses - Bileklerime Kadar Acıyo

Bileklerime kadar acıyo

Gitmiyo başımın çaresiz ağrısı

Sensiz çok kanıyo

 Haykırıyo yürek ağrısı

Yürek bi beni dinlemiyo

Halim kötü bunu söylemiyo

Gözlerim sensiz gülmüyo

Bide dokunamadım sana ben

Senin aslında niyetin belliydi

Soruyorum ama kalbime neden

Söyledikleri hep imalı sana

 Gitme sen kal

Sevdiğim aman aman

Gidecek sevginin Ne önemi var

Gitme sen kal

Sevdiğim aman aman

Bunun silip atmaktan Ne farkı var

ido tatlıses bileklerime kadar acıyor yasemin şefkatli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500