İBB ÇALIŞANLARINDAN İMAMOĞLU AÇIKLAMASI
kayseri escort

İBB ÇALIŞANLARINDAN İMAMOĞLU AÇIKLAMASI

Posta yazarı Tolga Işık, Ekrem İmamoğlu aleyhinde açıklama yapanların "Bize ne için orada olacağımız söylenmedi. Talimatla oradaydık" dediğini aktardı.

İBB ÇALIŞANLARINDAN İMAMOĞLU AÇIKLAMASI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde Ekrem İmamoğlu'nun aleyhinde açıklama yapan personellerin bir gazeteciye "Bize ne için orada olacağımız söylenmedi. Talimatla oradaydık" dediği iddia edildi.

TALİMATLA ORADAYDIK:
Ekrem İmamoğlu hakkında yapılan basın açıklamasından habersiz olduklarını söyleyen bir grup belediye çalışanı Posta Gazetesine konuştu. Belediye önünde Ekrem İmamoğlu aleyhine basın açıklaması yapan personellerin, kendilerinin durumdan haberleri olmadığını ifade ettiği yazıldı. Posta Gazetesi yazarı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde Ekrem İmamoğlu aleyhinde bildiri okuyanların açıklamalarını aktardı. Işık, bildiri okuyanların "Bize ne için orada olacağımız söylenmedi. Talimatla oradaydık" dediğini paylaştı.

TOLGA IŞIK YAZDI:
Gazeteci Işık, yapılan açıklamayla ilgili olarak, "İBB önünde bildiri okuyan çalışanlardan iki gündür mesajlar yağıyor. Diyorlar ki 'Bize ne için orada olacağımız söylenmedi. Şu saatte burada olacaksınız olmazsanız işinizden olursunuz diye talimat geldi. Mecburen gittik" Doğru mu değil mi, işler terse dönünce mi böyle söylüyorlar bilemem. Ama kendilerinden gelen bilgi aynen bu. Muhtemelen bu eylemleriyle ilgili İBB'de bir disiplin süreci başlatılacaktır. Sürecin sonunda çalışanlar tehditle oraya getirildiyse tehdit edenlere, gönüllü geldilerse bizzat kendilerine ceza verilebilir" şeklinde yazdı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ekrem İmamoğlu İBB Posta Gazetesi Tolga Işık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator