Hercai Dizisi Yayından Kaldırılabilir
kayseri escort

Hercai Dizisi Yayından Kaldırılabilir

ATV'nin yayın hayatına yeni başlayan ama hızlı bir şekilde reytinglerde tavan yapan dizisi Hercai için suç duyurusu yapıldı. Dizinin yayından kaldırlma ihtimali var.

Hercai Dizisi Yayından Kaldırılabilir

Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Ayda Aksel ve Serhat Tutumluer'in yer aldığı Hercai dizisi, yayından kaldırılmakla karşı karşıya kaldı. İlk 3 bölümüyle reytingleri alt üst eden dizinin çekildiği Mardin'in Kızıltepe ilçesi'nde Çevre Gönüllüleri (ÇEV-GÖN) Derneği suç duyurusunda bulundu.
Aşk ve törenin konu edildiği kimi zaman ilginç entirikalarında yer alması nedeniyle izleyiciyi kendine bağlayan Hercai Dizisi, bölgenin imajını zedelediğini düşüneren suç duyurusuna maruz kaldı. Mardin Kızıltepe ilçesi Çevre Gönüllüleri (ÇEV-GÖN) Derneği Başkanı Menduh Çakar, bölgenin imajını zedelediği gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu. Savcılığın bu suç duyurusuna vereceği karar göre dizinin para cezası alması yada yayından kaldırılması gibi yaptırımlar söz konudu. 
Şimdilik yapımcısı tarafından bir açıklama gelmeyen konuyla ilgili olarak ilerleyen dönemde nasıl bir gelişmenin olacağı merakla bekleniyor.

hercai hercai dizisi Akın Akınözü Ebru Şahin Ayda Aksel Serhat Tutumluer kızıltepe mardin Menduh Çakar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Terane     2019-04-06 Cox gozel bir kino Azerbaycanda da severk baxiriq.Yayindan kaldirilmasin.Bu bir kinodur gercek hayatdan goturulmuyub ki.Dava acmalarina bir sebeb yoxdu..
Bitcoin (btc) qr code generator