Hercai dizisi 34. Bölüm fragmanı yayınlandı mı
Advert
kayseri escort

Hercai dizisi 34. Bölüm fragmanı yayınlandı mı

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Hercai son bölüm ile izleyicisiyle buluştu Hercai dizisi 34. bölüm fragmanı yayınlandı mı Miran ve Reyyan'ın hikayesinde neler oluyor

Hercai dizisi 34. Bölüm fragmanı yayınlandı mı


ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisi 33. Bölüm ile izleyicisiyle buluştu. Son bölümün ekranlara gelmesinin ardından yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu oldu. Dizinin başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in yer aldığı Hercai yine efsane bir bölümle ekranlara geldi.21 Şubat Cuma akşamı yayınlanan son bölümde tüm olumsuzluklara rağmen birbirleriyle oldukları her anı güzelleştirmek için çabalayan Reyyan ve Miran, jandarmanın bulunmasıyla gerçeğe bir adım daha yaklaşır. Hayatının bir yalan üzerine kurulup kurulmadığını anlamak isteyen Miran öğrendiği yeni bilgilerle verdiği savaşın dengelerini değiştirir. Miran ve Reyyan geçirdikleri ilk sevgililer gününü kutlarken geçmişle ilgili aldıkları başka bir not tüm kutlamanın tadını kaçırır. Miran notun Harun’dan geldiğini düşünürken bir yandan da Hazar’la iş birliği yapar. 

Hercai dizisi 34. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hercai dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Hercai Dizisi Yeni Bölüm Fragmanını İzlemek İçin Tıklayın

Hercai Dizisi 33. Bölüm Özeti

Miran ve Reyyan geçirdikleri ilk sevgililer gününü kutlarken geçmişle ilgili aldıkları başka bir not tüm kutlamanın tadını kaçırır. Miran notun kimden geldiğini çözmeye çalışırken Harun'la oteldeki sürpriz karşılaşmaları Miran'ın notla ilgili şüphelerini Harun'a çevirmesine neden olur ama otelde yaşanan tesadüfler bununla da sınırlı kalmaz. Hazar ve Miran'ın ortaklık anlaşması devam ederken, Miran kendisine gelen notu araştırması için Hazar'la iş birliği yapar.

Geçmişi daha fazla kurcalayıp sakladığı sırların ortaya çıkmasını istemeyen Nasuh, Dilşah'ın sırdaşını bulmak için araştırma yapan Hazar'ı durdurmak için harekete geçer. Tüm olumsuzluklara rağmen birbirleriyle oldukları her anı güzelleştirmek için çabalayan Reyyan ve Miran, jandarmanın bulunmasıyla gerçeğe bir adım daha yaklaşır. Hayatının bir yalan üzerine kurulup kurulmadığını anlamak isteyen Miran öğrendiği yeni bilgilerle verdiği savaşın dengelerini değiştirir.

Hercai Dizisi Konusu

Midyat’a İstanbullu bir işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan’ı da ister! Ancak, yörenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır! Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil! Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran’ın planlanlarından habersizdir. İki erkek arasındaki haberleşme merakla beklenirken, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkileyecektir. Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı işadamı ile Midyat’ın güzelliği dillere destan Reyyan’ı kavuşabilecek mi? Hercai ilk bölümünde, ilk görüşte aşk ile büyük bir sınava tanıklık edecek! 
 

 

Hercai dizisi Hercai dizisi 33. bölüm Hercai dizisi 34. bölüm fragmanı Miran Reyyan Hazar Nasuh Azize Elif Azad yeni bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız dizi dizi haberleri ATV Akın Akınözü Ebru Şahin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator