Hercai dizisi 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı
Advert
kayseri escort

Hercai dizisi 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinin son bölümü izleyicisiyle buluştu Hercai dizisi 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı Cuma akşamlarının sevilen dizisinde neler yaşandı

Hercai dizisi 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı


ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai 32. Bölüm izle seyircisiyle buluştu. Son bölümün yayınlanmasının ardından 33. Bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu oldu. Yeni bölümde Hüma, Esma’nın kaldığı gecekonduya gider, kardeşinin mezarını soruyor. Esma evdekilere çaktırmadan Hüma’nın eline adresi tutuşturuyor. 
ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Hercai yayınlanan yeni bölümündeki başarısıyla yine şaşırtmadı.  Son bölümde kızının ve Miran'ın ayrı kaldıkları her an acı çekmesine dayanamayan Hazar, intikamı bitirmek uğruna bile olsa bu sevdanın yarım kalmasına razı olmaz ve ikiliyi bir araya getirmek için kolları sıvıyor.

Hercai dizisi 33. Bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hercai dizisi 33. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Hercai Yeni Bölüm Fragmanı İçin Tıklayınız.

Hercai dizisi 32. bölümde neler yaşandı?

Miran, bu ortaklığa devam edeceklerse özellikle Reyyan'ın zarar görmesini engellemek için Hazar'dan yaptıkları anlaşmayı herkesten saklamasını ister ancak verilen bu karar, Reyyan'ın yaşadığı hayal kırıklığını düzeltmek için Miran'ın Reyyan'a yaklaşmasını zor duruma düşürür.

Kızının ve Miran'ın ayrı kaldıkları her an acı çekmesine dayanamayan Hazar, intikamı bitirmek uğruna bile olsa bu sevdanın yarım kalmasına razı olmaz ve ikiliyi bir araya getirmek için kolları sıvar.

Azize'nin kurduğu oyunla Aslanbey konağına geri dönmek zorunda kalan Elif'in duydukları canını fena halde yakar. Artık sevdiklerinin hayatını babaannesinin oyunlarıyla tehlikeye girmesini istemeyen Elif, intikamı bitirmek için Azize'nin hiç beklemediği bir karşılık verir.

Uzaktan sevmenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Azat, aynı acıları Elif'in de yaşamaması için yeni kararlar alır ancak bu durum Handan'ın hiç hoşuna gitmez ve Şadoğlu ailesinde yeni bir krizin baş göstermesine sebep olur. Bu sırada iki ailenin gündemine yönetim kurulu başkanlık seçimi haberi bomba gibi düşer.

Yeniden başkan olacağına kesin gözüyle bakan Azize, yaptıkları yüzünden kendisini hedef alan Gönül'ün hamlesiyle en değerli kalesini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya gelir. Sevdiği kadının hayallerini gerçekleştirmek için yaşanan tüm olumsuzlukları bir kenara bırakan Miran, geçirecekleri ilk sevgililer gününde Reyyan'a hiç unutamayacağı bir sürpriz hazırlar.

 

Hercai dizisi Hercai dizisi 32. bölüm Hercai dizisi 33. bölüm fragmanı yeni bölüm fragmanı Miran Reyyan Azize Nasuh 33. bölüm fragmanı 32. bölümde neler oldu ATV
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator