Hercai dizisi 30. Bölüm fragmanı yayınlandı mı
Advert
kayseri escort

Hercai dizisi 30. Bölüm fragmanı yayınlandı mı

Atv ekranlarının sevilen dizisi Hercai'nin 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı Hercai dizisi 29. bölümde neler oldu

Hercai dizisi 30. Bölüm fragmanı yayınlandı mı


Atv’nin çok izlenen dizileri arasında yer alan Hercai yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu oldu. Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin paylaştığı Hercai dizisi Cuma günlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Son bölümde Azize Nasuh’un canını yakmak için çiftliği ateşe veriyor. Ölümden dönen Reyyan ve Miran ise birbirlerine daha çok yaklaşıyor. Başlarına gelen onca olayın ardından umutsuzluğa düşen Reyyan'ı ayağa kaldırmak bu sefer Miran'a düşüyor. Reyyan bu olaylardan sonra yangının çıkaran kişinin peşini de bırakmıyor.

Miran ve Reyyan’ın masalsı hikayesini anlatan Hercai dizisi 29. Bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizi Mardin’in Midyat ilçesinde çelildiği biliniyor. Son bölümde Azize, Nasuh'un canını yakmak için hırsına yenik düşer ve içinde Elif'in olduğunu bilmeden çiftliği ateşe verir. Yangın haberi Aslanbeyler ve Şadoğulları'na bomba gibi düşer. 

Hercai dizisi 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hercai yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 

Hercai 29. Bölüm Özeti

24 Ocak Cuma akşamı yayınlanan Hercai son bölümünde, Azize, Nasuh'un canını yakmak için hırsına yenik düşerek içinde Elif'in olduğunu bilmeden çiftliği ateşe veriyor. Yangın haberi Aslanbeyler ve Şadoğulları'na bomba gibi düşer. Azize yaptığı bu hatadan ötürü kahrolsa da Elif'in düştüğü bu durumdan Sultan'ı sorumlu tutar. Ölümden dönen Reyyan ve Miran ise birbirlerine daha çok yaklaşır. Başlarına gelen onca olayın ardından umutsuzluğa düşen Reyyan'ı ayağa kaldırmak bu sefer Miran'a düşer. Reyyan'ı üzmemek için belli etmese de aynı zamanda yangını çıkaranın da peşini bırakmayacaktır. Nasuh ise çıkan yangının ardından geçmişin tenha sokaklarında gezinmeye başlar.

Çiftliğe kilit vurarak yüreğindeki yangını söndürmeye çalışsa da geçmişin kapıları aralanmıştır bir kere ve onu bu intikam hikayesinin sebebine doğru adım adım yaklaşacaktır. Azize'nin durmayacağını anlayan Zehra elindeki mektup ile Azize'yi tehdit edince Azize'nin eli kolu bağlanır. Çıkan yangından ötürü yakalanan bir şahsın kendisini azmettireni itiraf etmesi ise ortalığı karıştırır. Bu olay Azize ve Miran'ın arasını iyice bozar. Beklenmedik bir misafir ise Miran ve Reyyan'ın gerçeğe bir adım daha yaklaştıracak ve Azize'yi iyice zora sokacaktır.

Hercai Dizisi Konusu

Midyat’a İstanbullu bir işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan’ı da ister! Ancak, yörenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır! Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil! Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran’ın planlanlarından habersizdir. İki erkek arasındaki haberleşme merakla beklenirken, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkileyecektir. Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı işadamı ile Midyat’ın güzelliği dillere destan Reyyan’ı kavuşabilecek mi? Hercai ilk bölümünde, ilk görüşte aşk ile büyük bir sınava tanıklık edecek! 

ATV Hercai Hercai dizisi Hercai dizisi 29. bölüm Hercai dizisi 30. bölüm fragmanı Reyyan Miran Akın Akınözü Ebru Şahin Elif Azize Azad
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator