Hepsiburada ve Trendyol Efsane Cuma İndirimleri başladı
Advert
kayseri escort

Hepsiburada ve Trendyol Efsane Cuma İndirimleri başladı

Hepsiburada, Trendyol ve bazı alışveriş siteleri Efsane Cuma indirimlerine başladı.

Hepsiburada ve Trendyol Efsane Cuma İndirimleri başladı

Her yıl "Kara Cuma" veya "Efsane Cuma" adı altında gerçekleşen indirimli günler için geri sayım başladı.

Hepsiburada'nın gerçekleştirdiği Efsane Cuma indirim fırsatlarında teknolojiden ev tekstiline, süpermarketten anne, bebek ürünlerine pek çok ürün yer almaktadır. İşte Hepsiburada'nın Efsane Cuma ile ilgili kampanyasının tüm detayları haberimizde...

Efsane Cuma indirimleri Hepsiburada internet sitesi üzerindendün akşam başladı. İndirimler 21 Kasım saat 21.00 itibariyle hepsiburada.com üzerinden görüntülenmeye başladı. İndirimle ilgili bildirimleri mobil cihazınızdan takip edebilirsiniz. 29 Kasım 2019 tarihinde başladı. Fakat bazı e-ticaret siteleri Hepsiburada gibi Efsane Cuma indirimlerine dün akşamdan itibaren başladılar. Efsane Cuma için özel indirim yapacak sitelerden bir tanesi de Trendyol.

Trendyol efsane günler 25-29 Kasım 2019 kampanyası adı altında duyuru yayınladı. trendyol.com 'da Efsane Cuma indirimleri önümüzdeki hafta Pazartesi gününden itibaren başlayacak.

Son yıllarda elektronik ticaretin gelişmesi ile ilgili Efsane Cuma indirimleri sadece Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve İngiltere'deki mağazalarda değil, tüm dünyaya yayıldı.

Türkiye'deki ortalamalar göz önünde bulundurulduğunda bu dönemdeki alışverişlerin neredeyse iki kat daha indirimli olduğu açıklandı. Buradan da anlayabileceğiniz gibi Türkiye'deki tüketici Efsane Cuma günlerinde bir hayli aktif.

Efsane Cuma alışveriş gününden tarihte ilk defa 1961 yılında gazetelerde bahsedilmiştir. O günden bugüne yaklaşan yılbaşı alışverişten dolayı oluşan yoğunluk nedeniyle bu güne bu Black Friday ismi verilmiştir.

Bir Amerikan kültürü olan Black Friday Türkiye'de de karşılanıyor.

efsane cuma kara cuma black friday
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator