Hangisi daha hızlı TRON mu Ethereum mu?

Hangisi daha hızlı TRON mu Ethereum mu?

TRON'un kurucu ortaklarından bir tanesi olan Justin Sun, 26 Temmuz Tarihinde Ethereum ile TRON ağları arasındabir kıyaslama yaparak bu iki ağı karşılaştırdı. Justin Sun'a göre bu kıyaslamanın sonucu olarak TRON ağı Ethereum'u kat be kat geride bırakarak tam 80 kat daha hızlı çıktı. Detaylar haberde...

Hangisi daha hızlı TRON mu Ethereum mu?

Hangisi daha hızlı TRON mu Ethereum mu?

TRON'un kurucu ortaklarından bir tanesi olan Justin Sun, 26 Temmuz Tarihinde Ethereum ile TRON ağları arasındabir kıyaslama yaparak bu iki ağı karşılaştırdı. Justin Sun'a göre bu kıyaslamanın sonucu olarak TRON ağı Ethereum'u kat be kat geride bırakarak tam 80 kat daha hızlı çıktı.

 Konu ile ilgli olarak bir açıklama yaparak kafalardaki soru işaretlerine cevap veren Sun, Sosyal paylaşım sitesi Twitter'de şu şekilde paylaşım yaptı;

 

TRON, Ethereum'dan seksen kat daha fazla hızlı. Tam 14 yıllık birikim ve tecrübeye sahip olan Bit Torrent , Dünya genelinde 138 ülkede toplam 100 milyonu aşkın kullanıcıya mükemmel standartlarda hizmet vermektedir. Siz de ikisini bir araya getirerek Dünya üzerindeki gelişmişlik düzeyi en yüksek ve en büyük olan eşler arası ağına kavuşmuş olun.

BitTorrent, Justin Sun tarafından satın alındı.

 Aylardır TRON tutkunları arasında dolaşan söylentiye göre bir satın alma işlemi gerçekleşmişti. İçinde bulunduğumuz Temmuz ayının ilk günlerinde Cheddar bir paylaşım yayınlayarak Bit Torrent'in TRON Vakfı kurucusu olan Justin SUN'a 140 milyon dolar bedel karşılığında satılacağını duyurmuştu. Fakat ne varki bu satın alma işlemi TRON Vakfı tarafından da Sun tarafından da onaylanmadı. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra ise 23 Temmuz 2018 tarihinde TRON, bu haberi doğruladı.

TRON'un Amacı Bittorent ile Birlikte Merkezi Olmayan Bir İnternet Sistemi Kurmak.

 

Bittorrent şirketi daha çok 100 milyonu geçen kullanıcı sayısı ile bilinen uTorrent olarak bilinmekte.  Şirketin bunun yanı sıra BitTorrent isminde çok fazla kullanılmakta olan başka bir torrent istemcisi de var. TRON, kısmi olarak BitTorrent tarafından destek alarak interneti merkezi olmayan bir yapı haline getirmeyi amaçlıyor.

TRON ile BitTorrent arasındaki birleşmenin nasıl olarak bir bütünleşmeye dönüşeceği ise henüz tam belli değil. Fakat her ikisinin de ortak noktası merkezi bulunmayan bir internet için benzer düşünce tarzına sahip oldukları açıkça bilinmektedir.

TRON, BitTorrent'in, kendi bünyesine ve eko sistemine girdikten sonra yeni ve farklı bir hizmete dönüşeceği görüşünü kabul ediyor.

 

 

 

 

bitcoin tron ethereum bittorrent
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500