Hande Erçel’i koruma altına alan Murat Dalkılıç çok sert konuştu

Hande Erçel’i koruma altına alan Murat Dalkılıç çok sert konuştu

Magazin gündeminin yakından takip edilen ismi Murat Dalkılıç aşk hayatını eleştirenlere fena patladı.

Hande Erçel’i koruma altına alan Murat Dalkılıç çok sert konuştu

Merve Boluğur'la 2 yıllık evliliğini geçtiğimiz sene bitirdikten sonra özel hayatıyla ilgili manşetlerden düşmeyen popçu Murat Dalkılıç, sonunda patladı. Gönlünü Siyah İnci dizisinin başrol oyuncusu Hande Erçel'e kaptıran popçu, ilişkisi yüzünden eleştiri yağmuruna tutulmaya devam ediliyor.

Özel bir gazetenin haberine göre pek çok kişinin Erçel'le yakışmadığını düşünmesi, Murat Dalkılıç'ı kızdırdı. İlişkisi hakkında aylarca suskun kalan Dalkılıç, sessizliğini önceki gün Instagram hesabında yaptığı paylaşımla bozdu. 

Şarkıcı, özel hayatını eleştirenlere karşı ilk kez bu kadar net konuştu. Dalkılıç, "Bu benim hayatım! Allah'tan başka kimseye hesap vermeyeceğim! Kimi sevip sevmeyeceğimi kimseye sormayacağım!" diyerek ilişkisine yapılan eleştirilere cevap verdi. 

Bu tavrıyla Hande Erçel'i koruyan popçu, Boluğur'dan sonra hayatına girenlerin kimseyi ilgilendirmediğini ima ederek resti çekti. Hande Erçel'in kız kardeşi Gamze Erçel, müstakbel eniştesinin ablasını koruyan bu tavrına kayıtsız kalmayıp paylaşımı beğendi.

Hande Erçel Murat Dalkılıç Merve Boluğur Gamze Erçel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500