Haftaya başlarken dolar ne kadar oldu (20 Ocak 2020)
Advert
kayseri escort

Haftaya başlarken dolar ne kadar oldu (20 Ocak 2020)

Yaşanan siyasi ve ekonomik gelişmeler yeni haftaya başlarken dolar ve euro rakamlarında değişiklik yaşanmasına neden oldu Peki 20 Ocak 2020 dolar ve euro ne kadar oldu

Haftaya başlarken dolar ne kadar oldu (20 Ocak 2020)

Son zamanların en yüksek rakamlarını gören dolar ne kadar oldu? 19 Ocak 2020 Pazar döviz kurları ne kadar oldu? Dün siyasetin ve ekonominin hareketlenmesiyle dolar ve Euro'da yatay seyrettiği gözlendi. Döviz kurlarındaki dalgalanma dün gün içerisinde devam etti. Çoğunlukla ticarette kullanılan dövizlerin, özellikle dolar ve Euro ne kadar olduğu merak ediliyor. Peki dolar ne kadar oldu? Anlık ve güncel dolar kurları merak ediliyor.           

Dolar bugün piyasalarda 5,89 rakamlarında işlem gördü. Düne nazaran bir puan yükselen doların bugün hangi rakamlara ulaşacağı merak diliyor. Özellikle döviz yatırımı yapan vatandaşlar dolardaki son dakika gelişmelerini yakından takip ediyor. Dış politikada yaşanan gelişmelerinden doğrudan etkilenen dolar, son dönemde yaşanan belirsizlikler ile pek çok analiste güven vermeyen bir yatırım aracı olarak görülüyordu.     

Dış politikada yaşanan gelişmeler ve ardından Merkez Bankası'nın bugün açıklayacağı faiz kararları dolar ve euro rakamlarını fazlasıyla etkileyeceği düşünüldü. Yeniden 5.90 sınırına yaklaşan doların düşüşe geçip geçmeyeceği merka konusu oldu.

Euro ise 6,54 seviyesinde seyrediyor.           

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                 


Serbest piyasa da döviz kurları ise şöyle:           

DOLAR           


Alış:5,8923 
Satış:5,8954

EURO           

Alış:6,5403
Satış:6,5463

dolar euro 1 dolar 1 euro 20 Ocak 2020 dolar 20 Ocak 2020 euro son dakika dolar son dakika euro
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator