Hadise Paylaştı, Beğeni Butonu Çöktü
Advert
kayseri escort

Hadise Paylaştı, Beğeni Butonu Çöktü

O Ses Türkiye'de juri üyesi olarak oturan Hadise, bir hayranına verdiği sözü tuttu. Ünlü şarkıcıya beğeni yağdı.

Hadise Paylaştı, Beğeni Butonu Çöktü

O SesTürkiye'nin jurisi ve Ünlü ses sanatçısı ve televizyon yıldızı Hadise, bir hayranına verdiği sözü tuttu. Hadise'nin paylaşımına takipçilerinden beğeni yağdı.

Epilepsi hastası bir hayranının kendisiyle tanışmak istediğini öğrenen ve buna duyarsız kalamayan Hadise, sosyal medya hesabından "En kısa sürede görüşeceğiz" yanıtı vermişti. Aradan geçen kısa bir sürenin ardından Twitter hesabından hayranlarına, kendisiyle tanışmak istyen Epilepsi hastası Edanur ile birlikte yer aldığı fotoğrafı paylaşan Hadise büyük beğeni topladı.
Kendiyle tanışmak isteyen Edanur'a "Eda Nur, en kısa zamanda yan yana geliyoruz, söz veriyorum. Seni görmek ve tanımak için çok heyecanlıyım" ifadeleriyle yanıt veren Hadise, bu durumla ilgili "Eda Nur'un bir hayali vardı, benimle tanışmak. Bugün tanıştık, uzun uzun konuştuk" dedi.

O Ses Türkiye yarışmasının kulisinde ve sahnesinde birlikte fotoğraflar paylaşan ikilinin de mutlulukları gözlerinden okunurken, Hadise'nin bu paylaşımına beğeni yağdı. 

EPİLEPSİ NEDİR?:
Epilepsi nöbeti (yada krizi) oldukça yaygın bir hastalıktır. Toplumda görülmeme sıklığı, ülkemizde ve dünyada olduğu gibi yüzde 0,5 ile yüzde 1 arasındadır.
Epilepsi, beyin normal aktivitesinin, sinir hücrelerinde geçici olarak meydana gelen anormal elektriksel aktivite sonucu bozulması ile oluşan klinik bir durumdur. Halk arasında “Sara Hastalığı” olarak da bilinen epilepsi, kendini epileptik nöbetler ile göstermektedir. Epileptik nöbet gerçekleştiğinde hastada gelip geçici bilinç kaybı veya farklı özelliklerde belirtiler olmaktadır. Kişinin tek bir nöbet geçirmesi, epilepsi hastası olduğu anlamına gelmez.
Epilepsi ilk 16 yaşa kadar ve 65 yaşından sonra görülme sıklığı artmaktadır. Çocuklarda 16 yaşa kadar en sık görülen nörolojik hastalık epilepsidir.

Hadise Epilepsi hastası Epilepsi hastası Edanur O Ses Türkiye epilepsi hastalığı nedir epilepsi nedir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator