Gürkan Uygun Yeni Rolü Belli Oldu!
Advert
kayseri escort

Gürkan Uygun Yeni Rolü Belli Oldu!

Reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı Memati rolüyle çok sevilen Gürkan Uygun'un yeni rolü belli oldu.

Gürkan Uygun Yeni Rolü Belli Oldu!

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Gürkan Uygun, tarihe yön veren bir karakteri canlandıracak. Efsaneler arasında yer alan Kurtlar Vadisi dizisinde Memati rolüyle tanınan oyuncu, yeni canlandıracağı karakterin kim olduğunun öğrenilmesiyle bir hayli şaşırttı. Kurtlar Vadisi'nin ardından birçok projede de boy gösteren oyuncu Gürkan Uygun, oynadığı her rolün hakkını verdi. Uygun'un spor camiasının medarı iftiharı Naim Süleymanoğlu'nu küçük yaşta keşfedip eğiten Enver Türkileri'ni canlandıracağı öğrenildi.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dizi ve filmlerde oynadığı birbirinden çok farklı karakterlerle iz bırakan Gürkan Uygun, sinemada da hayranlarını şaşırtacağı öğrenildi. 22 Kasım'da vizyona gireceği bilinen "Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu" filminde Uygun, milli halterci Naim Süleymanoğlu'nu 10 yaşında keşfeden hocasını canlandıracağı açıklandı. Süleymanoğlu'nu müsabakalara hazırlayarak dünya halter tarihine damgasını vuran ilk antrenör Enver Türkileri'ni canlandıracağı öğrenildi.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi Kasım ayında vizyona gireceği biliniyordu. Yapımcılığını Mustafa Uslu'nun üstlendiği filmin yönetmenliğini Özer Feyzioğlu'nun yapacağı ise verilen bilgiler arasında. Senaryosunu Barış Pirhasan'ın kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Hayat Van Eck, Yetkin Dikinciler, Gürkan Uygun, İsmail Hacıoğlu, Selen Öztürk gibi usta oyuncular yer alıyor.

son dakika sondakika haberler Gürkan Uygun Kimdir? Enver Türkileri Kimdir? Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Kurtlar Vadisi Naim Süleymanoğlu Hayat Van Eck Yetkin Dikinciler İsmail Hacıoğlu Selen Öztürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator