Gülben Ergen Nişantaşı'nda sevgilisiyle görüntülendi
Advert
kayseri escort

Gülben Ergen Nişantaşı'nda sevgilisiyle görüntülendi

Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde ayrıldıkları iddia edilen müzisyen sevgilisi Emre Irmak’la Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.

Gülben Ergen Nişantaşı'nda sevgilisiyle görüntülendi


Şarkıcı Gülben Ergen, haber sunucusu Erhan Çelik ile evliyken çıkan ihanet dedikodularının ardından boşanmıştı. Yeşim Salkım ve Seren Serengil’in de aralarında olduğu magazin gündemine bomba gibi düşen tartışmalar çok konuşulmuştu. Gülben Ergen yaşanan gelişmelerin ardından aşk hayatına kaldığı yerden devam etti. Müzisyen sevgilisi Emre Irmak ile seviyeli bir birliktelik yaşayan Ergen, son günlerde ayrılık dedikodularının da hedefinde yer aldı.

Aynı zamanda 3 çocuk sahibi olan güzel şarkıcı, geçtiğimiz günlerde evlatlarının babası olan Mustafa Erdoğan’ın yönettiği dans gösterisini izlemişti. Çalkantılı bir hayata sahip olan Ergen, evlatlarının babasıyla arkadaşça bir ilişki kurmasıyla da takdir toplamıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Şarkıcı Ergen, önceki akşam ayrıldığı öne sürülen müzisyen sevgilisi Emre Irmak’la Nişantaşı’nda kameralara yakalandı. Geç saatlere kadar bir mekanda eğlenen ikili, magazincilerin kapıda onları beklediğini öğrenince, arka kapıdan çıkış yaparak uzaklaştı. İstanbul trafiğinde birlikte görüntülenen çift, güzel şarkıcının İstinye’de bulunan evine gitti. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gülben Ergen Kimdir?

Gülben Ergen, 25 Ağustos 1972 yılında İstanbul'da doğdu.Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu, Kadıköy Ticaret Lisesi'nde liseyi bitirdi. 1987 yılında daha henüz 16 yaşına basmışken Hürriyet Gazetesi'nin düzenlediği Sinema Yıldızı Yarışması'nda ikinci olan Ergen, liseyi bitirdikten sonra mankenliğe başladı.

1988 yılında çekilen ve baş rolünü Bülent Ersoy'un oynadığı Biz Ayrılamayız, Ergen'in ilk sinema deneyimi olmuştur. 1988 yılında bu defa Kartal Tibet'in yönetmenliğinde çekilen Deniz Yıldızı filminde Kenan Kalav ile birlikte baş rolü paylaşmıştır. Bu filmlerden sonra Cüneyt Arkın ile Av, Eşref Kolçak'la da Kanun Savaşçıları filmlerinde yer alan Ergen, kendisinden beş yaş büyük ağabeyini bir trafik kazasında kaybetti

1994 yılında Maksim Gazinosu'nda İbrahim Tatlıses'in alt kadrosunda çıkan Ergen, Tatlıses'in Haydi Söyle adlı klibinde de yer aldı. Müzik kariyerine başlangıç yapan Ergen, Nurdan Torun'un da alt kadrosunda görev aldı. Daha sonra İbrahim Tatlıses'in yönetmenliğini üstlendiği ve baş rolünü oynadığı Fırat dizisinde yer aldı.
Ergen 1997 yılında ilk albümü Merhaba'yı çıkardı. Gümbür Gümbür Gülbence programı ile hayran kitlesini arttıran Ergen, 1998-2001 yılları arasında Marziye adlı dizide Marziye karakterini canlandırdı.

1999 yılında ikinci albümü Kör Aşık'ı çıkaran Ergen, 2001 yılında Show TV'de yayınlanan Haldun Dormen ve Kenan Işık ile birlikte Dadı adlı dizide Melek karakterini canlandırarak hayran kitlesini genişletti. 2001'de Gülbence adlı bir dergi çıkaran Gülben, 2002 yılında Sade ve Sadece adlı bir albüm çıkardı ve 2002 yılında Hürrem Sultan dizisinde Hürrem Sultan'ı canlandırdı.

Gülben Ergen'in ilk albümü Merhaba, 4 Eylül 1997 tarihinde satışa çıkmıştır. 13 şarkıdan oluşan albümün yapımcılığını Atilla Alpsakarya üstlenmiştir. Albüm Elenor Müzik firması etiketi ile piyasaya sürülmüştür. Albümdeki şarkılar poptan çok Türk Sanat Müziği ağırlıklıdır. Albümdeki "Sana Sana", "Yaramaz", "Aşkta Kural Tanımam", "Boşvere Boşvere", "Sensiz Mutlu Olamam" şarkılarına klip çekilmiştir. Kör Aşık, Ergen'in 14 Aralık 1999 tarihinde piyasaya çıkan ikinci albümüdür.İlk albümün aksine bu albümde pop türü ön plandadır. 10 şarkıdan oluşan albümün 5 şarkısına klip çekilmiştir ("Kim Ne Derse Desin", "Kör Aşık", "Kanıma Dokunuyor", "Kurşuni", "Senin İçin"). Bu albümde Ergen, ilk albümdeki Elenor firması yerine Emi-Kent firmasıyla işbirliği yapmıştır. Albümün yapımcılığını Taşkın Sabah üstlenmiştir.

Gülben Ergen bu albümde Şehrazat, Sezen Aksu gibi ünlülerle çalışmıştır. Albümün piyasada olduğu dönemde Gümbür Gümbür Gülbence adlı televizyon programının sunuculuğunu yapan Ergen, şarkılarını bu yolla daha iyi tanıtma olanağı bulmuş ve albüm satışları artmıştır. Gülben Ergen 2004 yılında Mustafa Erdoğan ile evlenip 2012 yılında boşandı.Bu evlilikten 3 oğlu vardır. 2014 yılında ise Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Erhan Çelik ile evlenip 2016 yılında boşandı.

Gülben Ergen Gülben Ergen kimdir Şarkıcı Gülben Ergen Erhan Çelik Emre Irmak Mustafa Erdoğan sevgilisiyle ayrıldı mı Gülben Ergen sevgilisinden ayrıldı mı birlikte görüntülendi Nişantaşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator