Google Pixel 3 Teknolojisi İle Tanışmaya Hazır Mısınız: Google Pixel 3 Sahnede

Google Pixel 3 Teknolojisi İle Tanışmaya Hazır Mısınız: Google Pixel 3 Sahnede

Google pixel 3 özellikleri, google pixel 3 tüm özellikleri ile tanıtıldı detaylar haberde...

Google Pixel 3 Teknolojisi İle Tanışmaya Hazır Mısınız: Google Pixel 3 Sahnede

Google  Pixel 3  Teknolojosi İle  Tanışmaya Hazır  Mısınız

Dünya devi olan Google'ın en yeni ve son telefonu tek arka kamerası ve çentikli ekran görünümü ile geliyor. Çok kısa bir süre sonra tanıtımı yapılması beklenen Google Pixel 3 XL bu tanıtımdan önce bir kere daha görüntülendi. 
Bu zaman kadar teknoloji kulislerinde çıkan söylentiler ve sızan bilgilere göre Google Pixel 3 XL modelin çentikli bir ekran ve tek bir arka kameraya sahip olduğu bilgileri gelmekteydi. En son ortaya çıkan Google Pixel 3 XL'e ait yeni görüntülere göre bu iddialar artık neredeyse netlik kazandı diyebiliriz. 
Google Pixel 3 XL için özel olarak hazırlandığı belli olan bir kılıfa ait görüntülerden cihazın gerçekten de çentikli bir ekrana sahip olduğu açıkça belli olmakta. Yine bu görüntüden telefonun arka kısmında sadece bir tane kamera olacağı da anlaşılıyor.
Google Pixel 3 XL'in şimdilik en çok dikkat çekici taraflarından bir tanesi arka yüzünde bulunan parmak izi sensörü. 6.2 inç ekranında yer alan çentik oldukça küçük görülmekte. Bu çentik cihaza eklenmiş olmasına rağmen Google Pixel 3 XL'in ön kısmında bulunan stereo hoparlörler de aynı yerini korumakta. 
 
İşte Google Pixel 3 XL'in En Dikkat Çeken Özelliği
Elde edilen ip uçlarına bakılırsa Google Pixel 3 XL kablosuz şarj özelliğine ve basınca karşı hassas bir çerçeve teknolojisi olan Active Edge özelliğine sahip olacak. 
Google daha önce ürettiği farklı model telefonlarda kablosuz şarj özelliğini müşterilerinin memnuniyetine sunmuştu. Ancak Pixel model telefonlar için bu teknolojiyi ilk kez kullanacağı anlaşılıyor. Elde edilen ip uçlarından Google Pixel 3 XL'in kablosuz şarj olmasını sağlayan bir oturağa sahip olduğu anlaşılıyor. 
Bir diğer ip ucundan ise yeni telefonun basınca karşı duyarlılık gösteren teknolojiye sahip Active Edge özelliğini taşıdığı yönünde bilgi elde edilmekte. Anlaşılan o ki bu özellik hep Pixel 3 model cihazlarda hem de Pixel 3 XL'da bulunacak. Eğer bir telefonda bu gibi özellikler olmasını istiyorsanız o zaman paranızı bir müddet daha saklayarak Google Pixel 3 XL'in satış tarihini beklemelisiniz.
google pixel 3 google pixel 3 özellikler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500