GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNE BİR HALKA DAHA
Advert
kayseri escort

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNE BİR HALKA DAHA

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, şehrimize Beyazşehir Engelsiz Çocuk Evi’nin ardından zihinsel farklılıkları bulunan çocuklarımız için ikinci bir merkez daha kazandırdı

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNE BİR HALKA DAHA

Hayırsever desteğiyle yapılan Yüksel Ateş Engelsiz Çocuk Evi, 6 Eylül Cuma günü saat 10.00’da hizmete açılacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, açılışa hazır hale gelen Engelsiz Çocuk Evi’nde incelemelerde bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Mimarsinan Parkı’nda yapılan Yüksel Ateş Engelsiz Çocuk Evi’ni ziyaret etti. 6 Eylül Cuma günü açılışı yapılacak olan Yüksel Ateş Engelsiz Çocuk Evi’nde incelemelerde bulunan Başkan Büyükkılıç, tüm birimleri gezerek bilgi aldı.  

250 metrekare büyüklüğündeki Engelsiz Çocuk Evi içerisinde Dinlenme Odası, Eğitim Odası, Oyun Odası, Uyku Odası ve Yemek Salonu gibi birimler bulunuyor Engelsiz Çocuk Evi’nde 4-12 yaş grubundaki zihinsel farklılıkları bulunan çocuklar, haftanın bir günü evlerinden alınarak bakım ve eğitimleri Büyükşehir Belediyesi’nce gerçekleştirilecek. Beyazşehir Engelsiz Çocuk Evi’nden halen 100 çocuk faydalanıyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Memduh Büyükkılıç Hayırsever Yüksel Ateş Engelsiz Çocuk Evi ENgelsiz Çocuklar Eğitim Gelişim Beyazşehir Engelsiz Çocuk Evi Zihinsel Farklılık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator