Gold Yıldırım Otel Neden Mühürlendi ?
Advert
kayseri escort

Gold Yıldırım Otel Neden Mühürlendi ?

Kayseri işletmelerinden Gold Yıldırım Otel mühürlendi. Otelin mühürlenmesi kafalarda soru işaretleri uyandırdı.

Gold Yıldırım Otel Neden Mühürlendi ?

Otelcilik ve turizm sektöründe Kayseri'de onlarca otel yer alırken, Kültür Turizm Bakanlığı'na bağlı olmadan belediye işletme izniyle çalışan Gold Yıldırım Otel mühürlendi.

Melikgazi Belediyesi sınırları içerisinde faaliyet gösteren ve özellikle alkollü hizmeti sayesinde restorant bölümüyle Kayseri'de nam yapan Gold Yıldırım Otel,  zabıta ekiplerince mühürlendi. Edinilen bilgiye göre mühürlenmesiyle ilgili olarak ruhsat konusunda yaşanılan sıkıntıların neden olduğu iddia edildi.

Kayseri'nin Yeni Sanayi Bölgesi'nde yer alan Gold Yıldırım Otel'in ruhsat sıkıntısını halletmek için yoğun bir şekilde çaba sarf ettiği bilgisine ulaşıldı. Otelin mühürlenmesiyle ilgili bazı kaynaklarsa konuyu oldukça ilginç iddialara dayandırırken, fısıltı gazetesi ise otelin uzun süredir ruhsat işlemlerini tamamlamadan çalıştığını ve bu nedenle de artık belediye zabıta ekiplerinin taviz vermeyerek oteli mühürlediğini bu nedenle Gold Yıldırım Otel'in müşterilerine konaklama ve misafir etme konusunda olumsuz yanıt verdiği bilgisine ulaşıldı.

Bir diğer taraftan Nevşehir'in Avanos ilçesinde de bir şubesi bulunan Gold Yıldırım Otel'in yakın geçmişte el değiştirdiği bilgisine de ulaşıldı.

Gold Yıldırım Otel Gold Yıldırım Otel mühürlendi kayseri gold yıldırım otel gold yıldırım kayseri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator