Genç KAYMEK Yeni Döneme Başladı
Advert
kayseri escort

Genç KAYMEK Yeni Döneme Başladı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Genç KAYMEK ile eğitime verdiği destek kapsamında yeni döneme başladı.

Genç KAYMEK Yeni Döneme Başladı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, eğitime desteğini artırarak devam ettiriyor. Genç KAYMEK Gençlik Merkezleri, 11 tesiste yaklaşık 5 bin 500 öğrenci ile yeni döneme başladı.

Genç KAYMEK Gençlik Merkezleri, 2019-2020 eğitim ve öğretim dönemini 1 Ekim itibariyle açtı. 11 tesiste yaklaşık 5 bin 500 öğrenci ve 83 öğretmen ile eğitime başlayan Genç KAYMEK, 4.sınıftan, üniversite hazırlık gruplarına kadar öğrencilere eğitim desteği veriyor.

Genç KAYMEK Gençlik Merkezleri, öğrencilere sadece eğitim desteği vermekle kalmıyor, onların daha sosyal bireyler olması için de çalışmalar gerçekleştiriyor. Genç KAYMEK’te akademik derslerin yanı sıra öğrencilerin yetenekleri de belirleniyor ve bu yetenekler doğrultusunda kulüp faaliyetlerine yönelmeleri sağlanıyor. Genç KAYMEK’in Kültür ve Edebiyat Kulübü, Spor Kulübü, Doğa ve Çevre, Kulübü, Bilim-Fen ve Teknoloji Kulübü, Tarih Kulübü, Sanat Kulübü ve Akıl Oyunları Kulübü dönem boyunca çeşitli sosyal sorumluluk projelerine de katılıyor.

 

 

 

son dakika sondakika kayseri son dakika kayseri sondakika kayseri kayseri haberleri Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genç KAYMEK Genç KAYMEK Gençlik Merkezleri 11 tesiste yaklaşık 5 bin 500 öğrenci 1 Ekim itibarıyla
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator