FLAMİNGO DE LUXE KIRŞEHİR'DE AÇILIYOR
Advert
kayseri escort

FLAMİNGO DE LUXE KIRŞEHİR'DE AÇILIYOR

Kayseri’nin en önemli tesislerinden Flamingo De Luxe toplantı ve düğün salonu için franchıse anlaşması yapıldı.

FLAMİNGO DE LUXE KIRŞEHİR'DE AÇILIYOR

Geçtiğimiz gün Kayseri’nin en büyük toplantı ve düğün salonlarından birisi olan Flamingo De Luxe Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tokgöz Kırşehir’de de yer alabilmek için iş adamı Hasan Eraslan ile franchıse anlaşması yaptıklarını açıkladı.
Bu anlaşma için bir basın toplantısı düzenleyen Mustafa Tokgöz Türkiye de bir ilk gerçekleştirdiklerini ifade etti. Her konuda bir numara olmaya çalıştıklarını ifade eden Tokgöz ‘’Gecemizi gündüzümüze katarak Kayseri’ye hizmet vermeye çalıştık sağ olsun Kayseri bizi sahipsiz bırakmadı. Biz bu cesaretle her gün yeni fikirlerle hizmetlerimizi nasıl daha iyi verebiliriz düşüncesiyle bugünlere kadar geldik. Bugün de Türkiye’de bir ilk olan franchıse anlaşmasını yapacağız ve Kayseri’de ki kalitemizi fazlasıyla Kırşehir’e taşıyacağız‘’ dedi.
Kırşehir’de böylesi önemli bir şirketin isim hakkını kullanabilecek olmalarından dolayı memnun ve mutlu olduklarını söyleyen Hasan Eraslan ise  ‘’Bizim oralarda Kayserililerin elinden tutan zengin olur derler. Bizde bir Kayserili’nin elinden tuttuk’’ diyerek Kayseri’de ki ticari zeka ve anlayışı Kırşehir ahiliği ile birleştireceklerini ifade etti. 

Toplantının ardından yapılan anlaşmanın protokolü imzalanarak basın mensuplarına poz verildi.

Mustafa tokgöz Hasan Eraslan Flamingo De Luxe Flamingo Balo Kayseri Kırşehir Anlaşma Franchise Anlaşması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator