Facebook Hesabı Dondurmak Artık Çok Kolay
kayseri escort

Facebook Hesabı Dondurmak Artık Çok Kolay

Facebook uygulamasının hizmetlerinden memnun olmayan ve söz konusu güvenlik açığından rahatsız olan kişiler hesaplarını dondurmak için harekete geçti. Peki Facebook dondurmak için yapılması gereken adımlar nelerdir?

Facebook Hesabı Dondurmak Artık Çok Kolay

Kullanıcılar söz konusu güvenlik açığı ve sosyal medyanın kendi kendini tüketmesi sebebiyle hesabını dondurmak ya da kapatmak istiyor. Birçok kişinin kullandığı popüler bir uygulama olan Facebook kullanıcıları hesap dondurma işleminin nasıl yapacağını merak ediyor.

Facebook Hesap Dondurma İşlemi Sırasıyla Şöyle:

*Facebook hesabınızı dondurmak için öncelikle hesaba giriş yapılır.
*Profilin sağ üst köşesinde bulunan 3 çizgili simgeye tıklanır.
*Sonrasında ayarlara tıklanır.
*Gizlilik ayarları bölümüne gelerek genel ayarlara tıklanır.
*Hesabını Yönet ve dondura tıklayarak hesabı dondurma işlemi yapılır.

Daha sonrasında bazı seçenekler çıkacaktır: ‘Kısa bir süreliğine tekrar döneceğim’  ‘Mail ve bildirimleri almak istiyorum’  ‘Hesabımı tamamen kapatmak istiyorum’ gibi seçenekler çıkacaktır. Bu seçeneklerden bir tanesini seçerek ve işlem sonunda şifreyi tekrar girerek hesap dondurma işlemi gerçekleşir.

Bu süreç içerisinde ise Messenger mesajlaşma bölümü aktif olabilir. Bu kullanıcının isteğine bağlı bir durum ve arkadaş listesinde ekli olan kişiler kişinin ismini görmeye devam edecek ancak profil resmini göremeyecektir.

Dondurulmuş Facebook hesabını ise tekrar açabilmek için hesaba mail ve şifre tekrar girilerek açılabilir.

teknoloji haberleri Facebook Mark Zuckerberg Facebook hesabı dondurma Facebook hesabı nasıl dondurulur Facebook hesap dondurma artık çok kolay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator