EYT 31 mart seçimi
kayseri escort

EYT 31 mart seçimi

EYT son durum . EYT 31 Mart günü kime oy verecek? İşte ayrıntılar

EYT 31 mart seçimi

Kısa adı EYT olan Emeklilikte Yaşa Takılanlar platformu üyeleri, haklarını alana kadar protesto ve hak arama mücadelelerini sürdürmekte kararlı. Sosyal paylaşım siteleri üzerinde son derece geniş bir kitleye ulaşılması ve sonrasında oluşturulan platform ile Türkiye genelinde seslerini duyurur hale gelmeleri ile yankı uyandıran EYT üyeleri, 31 Mart 2019 günü gerçekleştirilecek Yerel Seçimlerde de oylarını kimden yana kullanacaklarına dair fikir birliği yapıyorlar.

AKP ve MHP'nin oluşturduğu Cumhur ittifakı7ndan bir türlü aradığı desteği bulamayan ve gerek seçim öncesi için gerekse seçim sonrası için haklarını alacaklarına dair bir söz duyamayan EYT üyeleri, her fırsatta kendilerine destek veren Millet ittifakı'ndan yanalar. Partizanlık yapmaksızın tepkilerini dile getiren EYT üyeleri, seslerini duyan ve kendilerini haklı gören siyasilerin yanında olmayı tercih ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti'nin kendilerine olan yakınlığından ve desteğinden dolayı ibreyi millet ittifakı'na çeviren EYT üyeleri, "Biz, sadece hakkımız olan haklarımızı istiyoruz. Kimseden aman dilenmiyoruz. Kimseye avuç açmıyoruz. Haklı davamıza destek verenlerle beraber olacağız" diyorlar.

AKP, her fırsatta Emeklilikte Yaşa Takılan (EYT) üyelerinin isteklerini yerine getiremeyeceklerini dile getirirken MHP üyeleri de bu noktada AKP'ye destek verir durumda. Hâl böyle olunca da EYT üyeleri, 31 Mart günü gerçekleştirilecek seçimde kendilerine destek veren ile vermeyeni ayırt edecek oy kullanacaklarını sosyal medya üzerinden dile getiriyor.

EYT son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator