Erdoğan Kayseri'ye geliyor
kayseri escort

Erdoğan Kayseri'ye geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kayseri'ye geleceği öğrenildi. Bir dizi açılış için Kayseri'ye gelmesi beklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geliş tarihi belli oldu.

Erdoğan Kayseri'ye geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kayseri'ye geleceği öğrenildi. Bir dizi açılış için Kayseri'ye gelmesi beklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geliş tarihi belli oldu.

Kayseri Kalesi'nin tanıtımında konuşan ve kalenin açılışı için Ekim ayında Kayseri'ye geleceği söylenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geliş tarihi belli oldu. AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Cumhurbaşkanı ve aynı zamanda Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kayseri'ye geleceğini açıkladı. Ekim ayında geleceği belirtilen ancak net tarihi belli olmayan ziyaretin tarihi 19 Ekim Cumartesi olarak belirlendi.

Toplu açılış töreni ve Kayseri Kalesi'nin açılış organizasyonu için Kayseri'ye geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu açılış öncesinde de halka seslenerek bir konuşma yapacağı açıklandı. AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu, ''Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın geliş tarihi 19 Ekim Cumartesi günü olarak bildirildi'' dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kayseri Kalesi dışında açılışını yapacağı yerlerin bilgisinin ise ilerleyen günlerde açıklanacağı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kayseri Cumhurbaşkanı Erdoğan Kayseri Kalesi Kayseri Kalesi açılış AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator