Erciyes Üniversitesi'nde Yemekten Böcek Çıktı
Advert
kayseri escort

Erciyes Üniversitesi'nde Yemekten Böcek Çıktı

Erciyes Üniversitesi'ne bağlı yemekhanede verilen yemeğin içinden çıkan böcek herkesi şok etti..

Erciyes Üniversitesi'nde Yemekten Böcek Çıktı

Türkiye'nin sayılı üniversiteleri arasında yer alan ve araştırma üniversitesi olarak nam yapmaya başlayan Erciyes Üniversitesi'nde öğrencilere verilen yemeğin içinden böcek çıktı.

YEMEKTEN BÖCEK ÇIKTI:
Yeni eğitim ve öğretim yılıyla birlikte çehresini daha da değiştirme adına adımlar atan Erciyes Üniversitesi'nde yeni bir skandal yaşandı. Geçtiğimiz günlerde üniversite içerisinde bulunan ve belli bir ücret karşılığı öğrencilere yemek hizmeti veren rektörlük yönetimine bağlı yemekhanede verilen yemeğin içinden böcek çıktı.

ÖZRÜ KABAHATİNDEN BETER:
Meslek Yüksekokullarının bünyesinden ayrılarak Kayseri Üniversitesi'ne katılmasına karar veren ve böylece değerini daha da artıran Erciyes Üniversitesi'nin yemekhanesinde yemek yiyen öğrencilerin yemeğinden çıkan böcek büyük bir skandala yol açtı. Olayı önce fotoğraf altına alan ve ardından Rektör Mustafa Çalış'ı etiketleyerek sosyal medyada duyuran öğrenciler, ''bundan sonra daha hassas ve gayretli olacağız'' şeklinde bir cevapla yetindiler. Bir özür bile dilemeyen rektörün açıklaması ''özrü kabahatinden beter'' şeklinde yorumlandı.

REKTÖRÜ Tİ'YE ALDILAR:
Yemeğin içinden çıkan böceği öğrenen birçok öğrenci Twitter üzerinden Erciyes Üniversitesi Rektörü Mustafa Çalış'ı ti'ye alan tiwitler attı. Bazı öğrenciler ''Rektörüm tırtıl yemek istemiyoruz'', ''Kayseri'nin en prestijli lokantalarında at eti çıkmış. Ne var bunda alt tarafı tırtıl'' şeklinde yorumlar yaptı.

Erciyes Üniversitesi Rektör Mustafa Çalış yemeğin içinden böcek çıktı Erciyes Üniversitesi Rektörü Mustafa Çalış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator