Epic Games Store’da bu hafta hangi oyun ücretsiz
Advert
kayseri escort

Epic Games Store’da bu hafta hangi oyun ücretsiz

Steam’in en büyük rakibi olduğu düşünülen Epic Games Store’da her hafta başka bir oyun ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuluyor.

Epic Games Store’da bu hafta hangi oyun ücretsiz

Oyun severler için pahalı olan oyunlar gün geçtikçe ücretsiz olmaya devam ediyor. Epic Games Store’da 100 lira değerinde olan Farming Simulator 19 oyunu kullanıcılarına artık ücretsiz sunuluyor.  En iyi tarım oyunu olduğu düşünülen, tamamen elden geçirilmiş grafikler ve en dolu tarım deneyimiyle güncellenerek geri dönüyor. Modern bir çiftçi olarak yepyeni tarım aktivitesi, biçilecek mahsüller ve bakılacak hayvanlarla dolu tarlanı iki büyük Amerika ve Avrupa ikliminde geliştir.

Steam’e rakip olmasının ardından büyük bir atılım yapan Epic Games, her ay bir başka oyunu olarak oyunculara sunmaya devam ediyor. Bu ay ücretsiz olan talihli oyun, Farming Simulator 19 simli oyunu olacak.

Oyun kısa süreliğine ücretsiz

Steam’de fiyatı 100 lira olan Farming Simulator 19 oyunu Epic Games Store‘da tamamen ücretsiz olduğu duyuruldu.

Peki Farming Simulator 19’u ücretsiz nasıl alınabilir?

GIANTS Software GmbH tarafından üretilen Farming Simulator 19 kısa bir süreliğine ücretsiz olduğu açıklandı. 
Tarlalar, mahsüller, çeşit çeşit besi hayvanları ve kullanılan pek çok ekipman oyunda yer alıyor. Farming Simulator 19 bir çiftçinin yaşamını sanal olarak deneyimleme şansı veriyor.

Farming Simulator 19 Epic Games Store 100 lira tarım oyunu Steam rakip kısa süreliğine ücretsiz ücretsiz GIANTS Software GmbH oyun oyun severler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator