Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Artıyor
Advert
kayseri escort

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Artıyor

Elektrikli araç şarj istasyonları günden güne artarken, Zorlu Energy Solutions (ZES) son olarak 180 W gücündeki istasyon ile toplamda 292 adet şarj noktasına ulaşıldı.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Artıyor

Elektrikli araç şarj istasyonları günden güne artıyor. Zorlu Energy Solutions (ZES), son olarak Manisa’da hizmete aldığı 180 W gücündeki elektrikli araç şarj istasyonu ile toplamda 292 şarj noktasına ulaştı.

Türkiye’de elektrikli araçlar için oluşturulan şarj istasyonları yaygınlaşmaya devam ediyor. Türkiye’de hayata geçirdiği elektrikli araç şarj istasyonlarıyla, düşük emisyonlu, tasarruflu ve sessiz bir deneyim sunan elektrikli otomobillerin yaygınlaşmasına katkıda bulunan Zorlu Energy Solutions (ZES), Türkiye’nin en hızlı elektrikli araç şarj istasyonu olarak tanıttığı istasyonu Manisa’daki Oksijen 0375’te açtı. ZES, şu an 158 farklı lokasyonda 292 şarj noktasıyla hizmet veriyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre; söz konusu 180 kW’lık istasyon Türkiye’nin en hızlı şarj istasyonu niteliğine sahip.
Hayata geçirdiği elektrikli araç şarj istasyonlarıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehir gibi Türkiye’nin büyük şehirlerini birbirine bağlayan ZES, aynı zamanda sürücülerin Ege ve Akdeniz kıyılarına da elektrikli otomobilleri ile kesintisiz sürüş yapmasını sağlıyor. Bununla beraber halihazırda elektrikli araç şarj istasyonu bulunan şehirlere de alternatif rotalar için iyileştirmeler yapan ZES, bu kapsamda lokasyon, şarj istasyonu ve soket sayısını da her geçen gün artırıyor.

Elektrikli araç şarj istasyonları Zorlu Energy Solutions ZES Manisa 180 W elektrikli araç şarj istasyonu 292 şarj noktası tasarruflu 180 kW en hızlı şarj istasyonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator