Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez'den Tatil Paylaşımı
Advert
kayseri escort

Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez'den Tatil Paylaşımı

Mucize Doktor dizisiyle adından söz ettiren ve çok konuşulan Taner Ölmez, oyuncu sevgilisi Ece Çeşmioğlu ile çıktıkları romantik tatilden paylaştığı fotoğraf ile beğeni aldı.

Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez'den Tatil Paylaşımı

 

Son zamanların en çok konuşulan ve iyi oyunculuğuyla takdir toplayan oyuncu Taner Ölmez, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Ece Çeşmioğlu ile bir tatile çıktı. Ünlü çiftin romantik tatilden yaptığı paylaşımlara beğeni yağdı.

Mucize Doktor' dizisinde canlandırdığı 'Ali Vefa' karakterini çok sevilen Taner Ölmez, son zamanlarda sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesi yakaladı. Uzun zamandır kendisi gibi oyuncu Ece Çeşmioğlu ile beraberliği olan Ölmez, sevgilisiyle bir tatile çıktı. Yoğun bir tempoda çalışan çift, çalışmaya ara vererek romantik bir kaçamak yaptı.

Birbirine Ne Kadar Yakışan Bir Çift

Ünlü çift sosyal medyadan birlikte oldukları fotoğraf karelerini paylaşınca takipçileri tarafında hem beğeni topladı hem de ‘birbirine ne kadar yakışan bir çift’ benzetmesi yapıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ece Çeşmioğlu’nun Yeni Dizisi Başlıyor

Ünlü oyuncu Ece Çeşmioğlu’da çok yakında sevgilisi gibi, reytingleri altüst edeceği düşünülen bir yapımda yer alacağı öğrenildi. TRT ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi 'Tutunamayanlar'da başrol oynayacak olan Ece Çeşmioğlu'nun rol arkadaşı ise komik mizacıyla tanınan Doğu Demirkol olacağı açıklandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İkili Evlilik Yolunda

Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez, uzun süredir birlikte olduğu Ece Çeşmioğlu ile evleneceği öğrenildi. Oyuncunun, önümüzdeki günlerde Çeşmioğlu'nu ailesinden istemeye gideceği gelen bilgiler arasında yer aldı. Çiftin ne zaman nikah masasına oturacağı ise henüz gizemini koruduğu belirtildi.

 

Taner Ölmez Ece Çeşmioğlu Mucize Doktor Tutunamayanlar romantik tatil paylaşımları beğeni aldı Birbirine Ne Kadar Yakışan Bir Çift TRT Doğu Demirkol evleniyorlar İkili Evlilik Yolunda Ali Vefa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator